Ronaldu atgriešanās mačā iedzīvojas savainojumā, Francija grauj Islandi (VIDEO)

25/03/2019 23:58

2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā B grupas mačā Portugāles izlase savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Serbijas valstsvienību. Mačā ievadā Dušans Tadičs realizēja 11 metru soda sitienu, bet puslaika beigās portugāļiem rezultātu izlīdzināja Danilu Pereira.

Spēles 29. minūtē savainojumu guva portugāles lielākā futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu. Savukārt citā B grupas mačā Ukraina viesos ar 2:1 pārspēja Luksemburgu.

A grupas mačā Anglijas izlase viesos ar 5:1 pārspēja Melnkalnes futbolistus. Mājinieki izvirzījās vadībā 17. minūtē, bet 30. un 38. minūtē angļiem vārtus guva Maikls Kīns un Ross Bārklijs. 59. minūtē Bārklijs panāca 3:1. 71. minūtē Harijs Keins guva ceturtos vārtus, bet punktu mačam 80. minūtē pielika Rahīms Stērlings. Citā A grupas spēlē Bulgārija viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar Kosovas izlasi.

Pie uzvaras H grupā tika esošā pasaules čempione Francijas izlase, kas ar 4:0 sagrāva Islandes futbolistus. 12. minūtē Samuels Umtiti panāca 1:0, bet otrajā puslaikā 16 minūšu laikā vēl pa vārtiem guva Olivjē Žirū, Kilians Mbapē un Antuāns Grīzmens.

H grupā Turcija ar 4:0 savā laukumā sagrāva Moldovas futbolistus, bet Andora savās mājās ar 0:3 kapitulēja Albānijas izlasei.