Ronaldu izrauj “Juventus” neizšķirtu Itālijas kausa pusfināla pirmajā mačā

14/02/2020 10:27

Portugāles futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu ceturtdien Itālijas kausa pusfināla pirmajā spēlē savai komandai izrāva neizšķirtu, realizēdams “pendeli” pašā mača galotnē.

Turīnas “Juventus” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “AC Milan”.

Pirmajā puslaikā vienīgā bīstamā vārtu gūšanas iespēja padevās Huanam Kuadrado, taču Milānas kluba vārtsargs palika nepārspēts. Spēles rezultāts tika atklāts vien 61.minūtē, kad Ante Rebičs soda laukumā ar kāju pielaboja partnera centrēto bumbu, kas īsi pēc tam atrada ceļu līdz vārtu tīklam. Desmit minūtes vēlāk milānieši palika desmit vīru sastāvā, jo otro dzelteno kartīti nopelnīja Teo Hernandess.

Turīnas vienība atlikušajā laikā izmisīgi centās atspēlēties, un tas izdevās vien kompensācijas laika pirmajā minūtē, jo tiesnesis par spēli ar roku soda laukumā uz Milānas vārtiem nozīmēja soda sitienu, kuru brīdi vēlāk realizēja Ronaldu, panākot neizšķirtu.

Abu komandu otrā tikšanās reize paredzēta 4. martā Turīnā.

Dienu iepriekš Milānas “Inter” mājās ar 0:1 (0:0) zaudēja “Napoli”. Vienīgos vārtus šajā duelī mača 57.minūtē guva Fabians Ruiss.

Šīs vienības savu otro dueli aizvadīs 5. martā Neapolē.

Itālijas kausa fināls paredzēts 13. maijā Romā.

Pērn par Itālijas kausa uzvarētāju tika kronēta Romas “Lazio”, kas šogad ceturtdaļfinālā piekāpās “Napoli”. Šajā turnīrā visvairāk trofeju izcīnījusi “Juventus” (13).