Ronaldu mazākumā izrauj neizšķirtu pret “Las Palmas”; “Real” zaudē Spānijas čempionāta kopvērtējuma līderpozīciju (+VIDEO)

02/03/2017 13:22

Madride, 2.marts, LETA–DPA. Madrides “Real” trešdien Spānijas futbola čempionāta mačā otro puslaiku spēlēja mazākumā, taču pamatlaika beigās Krištianu Ronaldu guva divus vārtus un savā laukumā izrāva neizšķirtu 3:3 (1:1) pret “Las Palmas” komandu.

“Real”, nospēlējot neizšķirti, pēc trešdienas mačiem zaudēja līderpozīciju Spānijas čempionāta kopvērtējumā, tiesa, madridiešiem ir viena spēle rezervē.

Mača rezultātu pēc pretinieku iekrišanas aizsardzībā astotajā minūtē atklāja “Real” pussargs Isko, bet divas minūtes vēlāk Domingess Tanavsu panāca neizšķirtu. Lai gan pirmajās desmit minūtēs tika gūti divi vārti, mača galvenie notikumi norisinājās otrajā puslaikā.

Otrā puslaika sākumā “Real” velsiešu pussargs Gerets Beils nopelnīja dzelteno kartīti par klupināšanu, kā arī uzreiz saņēma noraidījumu par nesportisku rīcību, kā rezultātā laukuma saimnieki palika mazākumā. To nedaudz vēlāk izmantoja “Las Palmas”, vispirms Honatanam Vjeram ar 11 metru soda sitienu panākot 2:1, bet dažas minūtes vēlāk Kevinam Prinsam Boatengam nodrošinot jau divu vārtu pārsvaru.

Līdz pat pamatlaika pēdējām minūtēm “Las Palmas” atradās drošā vadībā, taču par mača galveno varoni kļuva Ronaldu, kurš trīs minūšu laikā panāca neizšķirtu. Vispirms portugālis realizēja 11 metru soda sitienu, bet minūti pirms pamatlaika beigām viņš ar galvu noslēdza stūra sitiena izspēli.

“Nevajag krist panikā, jo esam parādījuši arī labu sniegumu. Mums vajag vēlreiz visu analizēt un pārdomāt, ko vajag mainīt. Nemeklēsim attaisnojumus,” pēc mača teica “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns.

Kā vēstīts, “Barcelona” trešdien Spānijas čempionāta mačā ar 6:1 (3:1) sagrāva Hihonas “Sporting”. Barselonas vienības labā šajā mačā vārtus guva dienvidamerikāņu trio Lionels Mesi, Luiss Svaress un Neimars, kā arī Pako Alkasers un Ivans Rakitičs, bet vienu bumbu pretinieki raidīja savos vārtos.

Pēc dueļa “Barcelona” galvenais treneris Luiss Enrike paziņoja, ka pēc sezonas atstās savu amatu.

Vēl no kopvērtējuma augšgala komandām “Villarreal” viesos ar 4:1 (2:0) pārspēja “Osasuna” vienību. “Villarreal” rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Rafaels Santoss Borre.

Tikmēr Vigo “Celta” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:2) ar Barselonas “Espanyol”, bet “Granada” savu skatītāju priekšā ar 2:1 (1:0) apspēlēja “Alaves”.

Par kopvērtējuma līderi kļuvusi “Barcelona”, kas 25 spēlēs guvusi 57 punktus, bet par punktu mazāk ir 24 cīņas aizvadījušajai “Real”. “Sevilla” kontā ir 52 punkti 24 spēlēs, bet pa 45 punktiem guvušas Madrides “Atletico” un Sansevastjanas “Real Sociedad”, kas aizvadījušas attiecīgi 24 un 25 cīņas. Pirmajam pieciniekiem ar 42 punktiem 25 mačos seko “Villarreal”.