Ronaldu nāk uz maiņu un izglābj “Juventus” no pirmā zaudējuma “Serie A” šosezon (VIDEO)

26/12/2018 18:30

Itālijas “Serie A” čempionātā šodien tuvu pirmajam zaudējumam šosezon bija čempionvienība Turīnas “Juventus”, kas, pateicoties uz maiņu laukumā nākušā Krištianu Ronaldu vārtu guvumam, izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Atalanta”.

Viesi vadībā izvirzījās jau otrajā minūtē, kad pēc centrējuma bumbu nesekmīgi uztvert centās “Atalanta” albāņu aizsargs Berats Džimsiti, pēc kura pieskāriena bumba ielidoja mājinieku vārtos. Laukuma saimnieki gan atguvās, un 24. minūtē pēc lieliskas individuālas darbības līdzsvaru 1:1 panāca Duvans Zapata, kurš pēc pārtraukuma 56. minūtē jau izvirzīja “Atalanta” vadībā – 2:1.

Jāatzīmē, ka “Juventus” trīs minūtes iepriekš palika mazākumā, jo savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Rodrigo Bentakurs. Tomēr arī ar viena vīra iztrūkumu Turīnas klubs spēja izglābties no pirmā zaudējuma šosezon. 65. minūtē laukumā tika sūtīts Ronaldu, kurš 13 minūtes vēlāk pēc stūra sitiena bija pirmais pie Mario Mandžukiča izcīnītās bumbas, no vārtu priekšas raidot to “Atalanta” cietoksnī – 2:2.

“Juve” tādējādi izglābās no pirmā zaudējuma šīs sezonas “Serie A” turnīrā (16 uzvaras, divi neizšķirti), taču vienlaikus pārtrauca astoņu panākumu sēriju. Ronaldu savukārt ar 12 precīziem sitieniem ir turnīra otrs labākais snaiperis, atpaliekot tikai no 13 vārtus guvušā “Genoa” poļu uzbrucēja Kšištofa Pjonteka. Tikmēr “Atalanta” ar 25 punktiem kopvērtējumā ieņem septīto pozīciju.

Citās spēlēs šodien vārtus viesos pret vienu no čempionāta pastarītēm “Frosinone” nespēja gūt “AC Milan”, dueli noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu. Savukārt uzvaru viesos ar 2:0 pār “Bologna” vienību guva ceturtajā vietā esošā Romas “Lazio”.

Tikmēr divu “Juventus” tuvāko sekotāju duelī Milānas “Inter” savā laukumā izrāva uzvaru 1:0 (0:0) pār “Napoli” vienību. Par mača galveno varoni kļuva argentīniešu uzbrucējs Lautaro Martiness, kurš septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām nāca uz maiņu un jau kompensācijas laikā ar sitienu no tuvas distances atnesa laukuma saimniekiem uzvaru.

Jāatzīmē, ka 81. un 95. minūtē “Napoli” sastāvā no laukuma noraidīti tika attiecīgi Kalidū Kulibali un Lorenco Insinje.