Ronaldu neizmanto lielisku iespēju, Neapolē norisinās trilleris

25/08/2018 23:37
Krištianu Ronaldu, Turīnas

Itālijas futbola čempionātā (Serie A) sestdien tika aizvadīti divi aizraujoši dueļi, kur Turīnā vietējā “Juventus” ar Krištianu Ronaldu priekšgalā uzņēma Romas “Lazio”, bet “Napoli” savās mājās cīnījās ar AC “Milan”.

Jāatzīmē, ka “Juventus” šis mačs bija principiāls, jo tieši “Lazio” pērn pārtrauca “Juventus” divus gadus ilgušo nezaudēto mājas spēļu sēriju. Tieši viesiem bija pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja šajā mačā, kad 11. minūtē spēcīgu sitienu kreisajā zemajā stūrī raidīja Senads Lulicš, taču savu komandu glāba Vojceks Ščesnijs.

“Juve” 19. minūtē atbildēja ar Sami Kediras tālsitienu, taču 30. minūtē tā panāca savu, kad ar tehnisku sitienu rezultātu atklāja šīs vasaras ieguvums Miralems Pjaničs. Turpinājumā aktīvāki bija viesi, kas rezultējās Aleso Sandro (“Juventus”) puslaika izskaņā nopelnītā dzeltenajā kartiņā un rezultāts, ejot pārtraukumā, palika nemainīgs.

Otrā puslaika sākumā vairāk turpināja uzbrukt “Lazio”, taču “Juve” uzbrukumi bija bīstamāki. Aktivizējās arī Ronaldu, kurš nonāca pāris epizožu epicentrā, bet bez rezultāta. Kulminācija portugāļa aktivitātēm bija 75. minūtē, kad viņš neizmantoja lielisku iespēju gūt savus pirmos vārtus Turīnas sastāvā, kad viņš ātrajā pretuzbrukumā pēc piespēles gar vārtiem saņēma bumbu divu metru attālumā no tukšiem vārtiem, taču nekā… Šo situāciju izmantoja Mario Mandžukičs, noformējot arī spēles gala rezultātu 2:0.

Aizraujošs mačs bija ġaidāms arī Neapolē un līdzjutēju cerības piepildījās.

Spēles rezultātu jau 15. minūtē atklāja Milānas pussargs Giakomo Bonaventura, bet turpinājumā tiesnesis parādīja divas dzeltenās kartiņas un laukumā bija vērojama spriedzes pilna spēle.

Tā turpinājās arī otrajā puslaikā un pieauga, kad 49. minūtē 2:0 Milānas labā panāca Dāvids Kalabria. Tiesa, neapolieši jau pēc nepilnām četrām minūtem vienus vārtus atguva – 1:2, kad precīzs bija 24 gadus vecais polis Pjotrs Zelinskis. Pēc tam abas komandas 10 minūšu laikā veica spēlētāju maiņas, kad “Napoli” nomainīja vienu no saviem līderiem Mareku Hamšiku pret Drīsu Mertensu, savukārt AC “Milan” Timo Bajakoko nomainīja pret Lukasu Bigliju, kurš vairāk specializējas spēlei aizsardzībā. Vēlāk neapolieši par veikto maiņu varēja līksmot.

67. minūtē Zelinskis atkal ļāva uzgavilēt Neapoles faniem, panākot 2:2. Pēc tam “Napoli” veica vēl divas maiņas, bet jau 80. minūtē iepriekš piesauktais Mertens panāca gluži vai neticamo 3:2. Turpinājumā laukumā norisinājās asa cīņa, taču rezultāts nemainījās, un “Napoli” svinēja laimīgu uzvaru, atspēlējoties no divu vārtu deficīta.