Ronaldu nostiprinās “Serie A” labāko vārtu guvēju līderpozīcijās, “Juventus” kārtējā uzvara

11/02/2019 09:59

Itālijas “Serie A” labāko vārtu guvēju saraksta galvgalī nostiprinājies portugālis Krištianu Ronaldu, kurš svētdien 23. kārtas mačā palīdzēja Turīnas “Juventus” viesos ar 3:0 pārspēt “Sassuolo” vienību.

33 gadus vecais uzbrucējs ar savu 18. precīzo “Serie A” šosezon (un 20. kopumā visos turnīros) izcēlās 70. minūtē, ar galvu raidot bumbu tīklā pēc Miralema Pjaniča izpildītā stūra sitiena. Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Ronaldu tuvākos sekotājus, pieredzējušo “Sampdoria” pārstāvi Fabio Kvagjarellu un “Atalanta” kolumbiešu snaiperi Duvanu Sapatu apsteidz par divu vārtu tiesu.

Tieši pateicoties Sapatas vārtu guvumam mača 79. minūtē, “Atalanta” svētdien ar 2:1 savā laukumā pārspēja SPAL vienību un čempionāta kopvērtējumā ar 38 punktiem saglabāja piekto pozīciju, tikai par vienu punktu atpaliekot no UEFA Čempionu līgas zonas. Viena no “Atalanta” konkurentēm cīņā par šo vietu “Milan” savā laukumā droši ar 3:0 pārspēja “Cagliari”.

Pēdējo septiņu sezonu čempione “Juventus” ar 20 uzvarām, trim neizšķirtiem un 63 punktiem joprojām atrodas pārliecinošās “Serie A” līderpozīcijās, par 11 punktiem apsteidzot otrajā vietā esošo “Napoli”.

No Turīnas kluba atpaliekot jau 20 punktus, trešo vietu kopvērtējumā ieņem Milānas “Inter”, kas savā 23. kārtas mačā sestdien pārtrauca divu zaudējumu sēriju un viesos ar minimālo 1:0 pārspēja “Parma” futbolistus.