Ronaldu par absurdi neieskaitīto vārtu guvumu: Jūtam, ka tas sāpināja visu mūsu nāciju

28/03/2021 18:00
Krištianu Ronaldu

Portugāļu futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu sociālajā tīklā “Instagram” komentējis vakar vakarā absurdi neieskaitīto vārtu guvumu 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla mačā, kurā Portugāle viesos cīnījās neizšķirti 2:2 ar Serbiju.

PK kvalifikācijas Eiropas zonas A grupas mačā starp Portugāli un Serbiju viesu komandas kapteinis Ronaldu otrā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē guva vārtus, kas netika ieskaitīti. Viņa sistā bumba šķērsoja vārtu līniju, bet serbu futbolists to izsista ārā no vārtiem. Atkārtojumā bija redzams, ka bumba pilnībā šķērsoja līniju pirms tā tika izsista un uzvaras gols tika nepamatoti neieskaitīts.

Ronaldu uzreiz devās apelēt pie līnijtiesneša un saņēma dzelteno kartiņu. Eiropas zonas kvalifikācijas ciklā netiek izmantota video atkārtojumu sistēma (VAR), līdz ar to šajā epizodē nebija pieejams video tiesnesis, kurš varētu novērtēt šo epizodi un pieņemt pareizu lēmumu. Kļūdaini neieskaitītā vārtu guvuma dēļ Portugālei tika nozagti divi punkti turnīra tabulā.

“Būt Portugāles komandas kapteinim – tā ir viena no lielākajām privilēģijām manā dzīvē,” rakstīja Ronaldu. “Esmu pateicīgs par šādu iespēju, jo es vienmēr atdošu visu savas valsts labā, un tas nekad nemainīsies. Taču dažkārt ir jāsaskaras ar sarežģītām situācijām it īpaši tad, ja jūtam, ka visa mūsu nācija ir sāpināta.” Pēc šīs spēles Portugāle un Serbija ir A grupas līderes, katrai sakrājot pa četriem punktiem pēc aizvadītiem diviem mačiem.