Ronaldu par miljonāru atvasēm: Viņi domā, ka dzīvē viss “nokrīt no debesīm”

Krištianu Ronaldu un viņa dēls Krištianu juniors. sportazinas.com
Krištianu Ronaldu un viņa dēls Krištianu juniors | Foto: FIFA

Portugāļu futbola superzvaigzne Krštianu Ronaldu vēlas iemācīt saviem bērniem, ka dzīvē nekas tāpat vien “nenokrīt no debesīm”.

Ronaldu kopā ar savu dēlu Krištianu junioru dažkārt dodas uz Lisabonu – vietu, kur visai lielā nabadzībā uzauga šobrīd slavenais Turīnas “Juventus” uzbrucējs.

“Bieži vien braucu uz Lisabonu, un Krištianu juniors dažkārt dodas kopā ar mani,” medijam TVI sacīja futbolists. “Pagājušajā gadā gribēju, lai viņš redz, kur es uzaugu. Bijām tur kopā ar manu kādreizējo istabas biedru Paišau.”

“Mans dēls paskatījās uz mani un teica: “Tu tiešām šeit dzīvoji?” Viņš tam nespēja noticēt,” turpināja Ronaldu. “Viņi domā, ka mūsdienās viss ir vienkārši un ka dzīves kvalitāti, mājas, mašīnas un apģērbu var iegūt tāpat vien. Viņiem šķiet, ka šīs lietas vienkārši nokrīt no debesīm.”

“To es cenšos iemācīt Krištianu junioram un citiem bērniem, kad dodas uz skolām ar viņiem runāt. Lai kaut ko sasniegtu, talantu vien nepietiek, tādēļ mēģinu viņiem skaidrot, ka tu vari sasniegt jebko, ja smagi strādā un atdod sevi visu savai nodarbei.”

35 gadus vecais Ronaldu ir piecas reizes atzīts par planētas labāko futbolistu, kā arī, pārstāvot Mančestras “United”, Madrides “Real” un Turīnas “Juventus” komandas, apliecinājis, ka ir viens no visu laiku labākajiem šī sporta veida pārstāvjiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par