Ronaldu pēc “hat-trick” pret “Atletico”: Šādu spēļu dēļ “Juventus” mani iegādājās

13/03/2019 11:29

Jau vēstīts, ka otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Itālijas grands Turīnas “Juventus”, pateicoties trīs Krištianu Ronaldu vārtiem, savā laukumā ar nepieciešamo rezultātu 3:0 (1:0) apspēlēja spāņu klubu Madrides “Atletico” un iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā.

Pirmajā spēlē ar 2:0 uzvarēja “Atletico” un līdz ar to summā rezultāts vēstīja 3:2 Turīnas kluba labā, kas ļāva sasniegt Čempionu līgas ceturtdaļfinālu.

33 gadus vecā portugāļu superzvaigzne ar 124 vārtiem ir Eiropas prestižākā klubu futbola turnīra visu laiku rezultatīvākais spēlētājs, par 18 precīziem sitieniem apsteidzot tuvāko sekotāju Lionelu Mesi. Tāpat Ronaldu vienatnē guvis vairāk vārtu nekā visa “Atleticos” vienība kopumā Čempionu līgā. Tāpat Krištianu rēķinā tagad ir astoņi “hat-trick” – tikpat, cik līdzšinējam vienīgajam līderim šajā rādītājā argentīnietim Mesi.

“Šī iemesla dēļ “Juventus” mani iegādājās. Lai es viņiem varētu palīdzēt sasniegt iepriekš nesasniegtus virsotnes,” pēc mača atklāja Ronaldu, kuru pirms šīs sezonas Turīnas grands par vairāk nekā 100 miljoniem eiro iegādājās no Madrides “Real”. “Jau pirms spēles paredzēju, ka mums priekšā īpašs vakars ne tikai gūto vārtu dēļ, bet arī tāpēc, ka visa komandā spēlēja ar pareizo attieksmi.”

“Šāds komandas gars ir nepieciešams, lai uzvarētu Čempionu līgā. Šis bija maģisks vakars. “Atletico” bija sarežģīts pretinieks, tomēr arī mēs esam stipri. Redzēs, kā mums klāsies turpmāk.”

Pirmos vārtus Ronaldu guva 27. minūtē, kad bumbu mērķī raidīja ar galvu. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 1:0, bet otrajā 48. minūtē portugālis vēlreiz sita bumbu tīklā ar galvu. Šajā reizē gan talkā nāca video atkārtojumu sistēma, kas norādīja, ka bumba šķērsojusi vārtu līniju grūti pamanāmā epizodē.

Šāds rezultāts nozīmētu papildlaiku, tomēr spēles izskaņā “Atletico” Anhels Korea savā soda laukumā pārkāpa noteikumus, kas nozīmēja 11 metru sitienu. To devās izpildīt Ronaldu, viņam to 86. minūtē darot precīzi.

Jāatzīmē, ka Ronaldu pirms atbildes spēles pret “Atletico” šīs sezonas Čempionu līgas turnīrā bija guvis tikai vienus vārtus. “Juventus” galvenais treneris Masimiljano Alegri nemaz nepieļāva domu, ka portugālis turnīru noslēgs ar tikai vienu precīzu sitienu.

“Būtu dīvaini, ja Ronaldu turnīru noslēgtu tikai ar vieniem vārtiem. Šī bija fantastiska spēle lieliskas publikas priekšā. Futbolisti līdzjutējiem pasniedza lielisku spēli. Puiši ļoti labi lasīja spēli, bija taktiski gudri, spēlēja augstā tempā un izmantoja visu laukumu. Gribēju, lai šādi spēlējam arī pirmajā mačā, bet pēc nelielām izmaiņām viss aizgāja nepareizajā virzienā. Riskējām ar mežonīgi ātru spēli.”

“Juventus” šajā spēlē nevarēja palīdzēt tādi futbolisti kā Alekss Sandru, Andrea Bardzalji, Duglass Kosta, Hosē Kvadrado, Mateo De Šiljo un Sami Kedira, kamēr “Atletico” bija jāiztiek bez Djēgu Kostas, Filipe Luisa, Lika Ernandesa un Tomasa.