Ronaldu pirmie divi vārti Itālijā, “Juventus” turpina perfekti

16/09/2018 19:00

Itālijas A Sērijas futbolā ceturtajā kārtā ar pirmajiem diviem vārtiem Turīnas “Juventus” rindās oficiālā spēlē izcēlusies portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš savai komandai ar rezultātu 2:1 palīdzēja uzveikt “Sassuolo” vienību.

Spēles pirmais puslaiks pagāja ar nelielu “Juventus” komandas pārsvaru, tomēr par spīti vairāk izveidotajām vārtu apdraudēšanas situācijām pretinieku cietoksnis palika neskarts un rezultāts saglabājās nemainīgs – 0:0.

Tā vietā rezultāts tika atklāts otrā puslaika ievadā, kad pēc stūra sitiena izspēles vairāku mājiniekiem laimīgu notikumu virkne noveda pie tā, ka pirmais pie bumbas tiek Ronaldu, kurš to raidīja tukšos viesu vārtos – 1:0 “Juventus”.

Tam sekoja arī turpinājums, Krištianu Ronaldu pretuzbrukumā pēc Emre Čana piespēles raidot bumbu nepiesegtā “Sassuolo” vārtu tālajā apakšējā stūrī – 2:0 “Juventus”.

Arī šie notikumu pavērsieni īsti nesalauza “Sassuolo” komandu, kas nepārtraukti centās kādus vārtus atgūt. Tas viņiem izdevās kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad 1:2 panāca senegālietis Humā Babakars.

Vēlāk īsā laikā sarkano kartīti par nesportisku uzvedību nopelnīja spānis Djego Kosta, tomēr “Juve” spēja noturēt uzvaru ar 2:1, kā arī ar četrām uzvarām četrās spēlēs saglabāt vietu turnīra galvgalī.

No citām šīsdienas spēlēm jāmin tas, ka “AS Roma” nespēja noturēt uzvaru pār pastarīti Veronas “Chievo” – 2:2.

Vēl “Genoa” ar 1:0 apspēlēja “Bologna”, kamēr “Udinese” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “Torino”.