Ronaldu pretspēlētāju nosaucis par pārāk mazu, lai runātu (VIDEO)

13/05/2019 13:15

Itālijas futbola grands Turīnas “Juventus” vakar izbraukumā aizvadīja A sērijas spēli pret AS “Roma”, piedzīvojot zaudējumu ar 0:2. Tas gan vairs neietekmes Turīnas kluba pozīciju turnira tabulā, jo čempiontituls izcīnīts jau pirms pēdējo kārtu aizvadīšanas.

Spēles 59.minutē Romas futbolisti bija neapmierināti, jo viesi neievēroja “fair play” noteikumus. “Juventus” superzvaigzne Krištianu Ronaldu saskrējās ar Itālijas aizsargu Alesandro Florenzi, abiem apmainoties ar “laipnībām”. Vairāk gan izcēlās portugāļu uzbrucējs, kurš ar žestu norādīja uz pretinieka mazo augumu, bet Itālijas mediji spēja nolasīt Ronaldu no lūpām: “Tu esi pārāk mazs, lai runātu,” strīdā pateicis “Juve” futbolists.

Zīmīgi, ka Florenzi izdevās lieliska “atriebība” – viņš mačā 79.minūtē guva uzvaras vārtus.

Vēlāk presē izteicies arī Florenzi, kurš norādīja, ka no Ronaldu, kurš vairākas reizes atzīts par pasaules labāko futbolistu, ko tādu nebija gaidījis. “Mēs divas reizes bumbu izsitām autā, bet viņš turpināja spēlēt. Mums ar Kolarovu arī bija iespēja pirmajā puslaikā ātri turpināt spēli, neievērojot godīgas spēles noteikumus, bet mēs izsitām bumbu.

“Viņam ir “Zelta bumba”, viņš, acīmredzot, domā, ka viņam ir tiesības darīt to, ko viņš izdarīja,” sacīja 27 gadus vecais aizsargs, norādot, ka nav apvainojies uz Krištianu par vārdiem, kuri tika veltīti viņa virzienā. “Arī es dažreiz sarunāju muļķības, kad esmu laukumā. Tas viss arī uz laukuma paliek.”