Ronaldu: Protams, ka mums ar Mesi ir labas attiecības

Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu, Virdžils van Dijks, sportazinas.com
Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu un Virdžils van Dijks | Foto: UEFA

Portugāļu futbola superzvaigzne atklājis, ka viņam ir labas attiecības ar citu futbola spīdekli Lionelu Mesi.

Kā zināms, Mesi un Ronaldu jau ilgus gadus ik sezonu cīnās par planētas labākā spēlētāja statusu. Abi uzbrucēji ir uzskatāmi par 21. gadsimta spožākajiem futbolistiem.

“Jau 15 gadus cīnāmies par to, kurš ir planētas labākais futbolists,” UEFA balvu pasniegšanas ceremonijā sacīja Ronaldu. “Nezinu, vai futbola vēsturē tas vēl kādreiz ir noticis, kad cīņa notiek principā starp diviem puišiem. Kā jau jūs zināt, tas nebūt nav vienkārši.”

“Protams, mums abiem ir labas attiecības. Vēl neesam bijuši vakariņās, taču ceru, ka nākotnē to realizēsim,” nosmēja Ronaldu. “Man ļoti pietrūkst spēlēšana Spānijā, kur mums ilgu laiku bija savstarpējā cīņa. Mesi lika man strādāt vairāk un otrādi. Prieks, ka gan man, gan viņam ir iespēja būt daļai no futbola vēstures.”

Ronaldu tika uzdots jautājums, vai viņš karjeru plāno noslēgt vienā laikā ar Mesi, uz kuru gan viņš konkrētu atbildi nesniedza. “Plānoju spēlēt vēl vairākas sezonas, tādēļ cilvēkiem, kuriem es nepatīku, nāksies  mani vēl vērot kādu laiciņu.”

32 gadus vecais Mesi un 34 gadus vecais Ronaldu katrs piecas reizes ir tikuši atzīti par planētas labākajiem spēlētājiem, kas ir vairāk nekā jebkurš cits spēlētājs. Pagājušajā gadā abu spēlētāju ilgo dominanci pārtrauca Madrides “Real” horvātu zvaigzne Luka Modričs.

Mesi ir labojis neskaitāmus “Barcelona” rekordus, kā arī to pašu var teikt par Ronaldu, kurš kļuva par “Real” leģendu. Viņš gan atšķirībā no Mesi visu karjeru nav spēlējis vienā komandā – Ronaldu pārstāvējis arī Lisabonas “Sporting”, Mančestras “United” un šobrīd arī Turīnas “Juventus” vienību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par