Ronaldu supervārti atnes “Real” graujošu uzvaru fināla atkārtojumā, “Bayern” triumfē Seviljā (VIDEO)

03/04/2018 23:39

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajos dueļos pilnīgu dominanci nodemonstrējusi Madrides “Real”, kas Turīnā, pateicoties diviem Krištianu Ronaldu gūtajiem vārtiem, ar 3:0 sakāva vietējo “Juventus”.

Tikmēr Seviljā vietējais klubs izlaida iegūto minimālo pārsvaru (1:0) pirmajā puslaikā, beigās piedzīvojot zaudējumu pret Minhenes “Bayern” – 1:2.

Turīnā rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē, kad pēc lieliskas Isko piespēles rezultātu no vārtu priekšas atklāja Krištianu Ronaldu.

Puslaika turpinājumā lieliskas izdevības izlīdzināt rezultātu bija gan Gonsalo Iguainam, gan Paulo Divalam, tomēr šie momenti palika neizmantoti. Moments bija arī “Real”, tomēr Toni Krosa raidījums atdūrās pret vārtu pārliktni.

Otrais puslaiks atnesa, iespējams, skaistāko vārtu guvumu šīs sezonas Čempionu līgas turnīrā, kad ar izcili akrobātisku sitienu šķērītē Krištianu Ronaldu guva savus otros vārtus spēlē, dubultojot “Real” pārsvaru (2:0). Portugāļa vārtu guvuma priekšā aplaudēja pat vietējā publika…

Drīz pēc tam otro dzelteno kartīti saņēma “Juventus” jaunais talants Paulo Divala, kā rezultātā mājinieki palika mazākumā.

Beigu daļā “Juventus” komandu pēc lieliskas izspēles pilnībā piebeidza brazīlieša Marselu vārtu guvums – 3:0.

Spēles noslēgumā abu komandu spēlētājiem bija vēl pa iespējām izcelties, tomēr tās tika izbojātas, rezultātam paliekot nemainīgam (3:0).

Otrajā spēlē, kā jau minēts, rezultātu atklāja seviljieši, 31. minūtē pēc partnera centrējuma pirmajam pie bumbas tiekot, un to veiksmīgi apstrādājot, Pablo Sarabijam, kurš no apmēram 7-8 metru attālumam lika eksplodēt Seviljas kluba tribīnēm – 1:0.

Diemžēl priekš mājiniekiem turpinājums tik veiksmīgs vairs nebija, 37. minūtē pēc neveiksmīgas apstākļu sakritības, pussargam Hesusam Navasam aizķerot “Bayern” futbolista Franka Riberī piespēli, bumbai pārsteidzot vārtsargu un ielidojot mājinieku vārtu tuvējā stūrī (1:1).

Otrajā puslaikā “Bayern” piederēja jau izteikts pārsvars, ko bavāriešiem izdevās pārvērst vārtu guvumā. Pēc augsta Riberī centrējuma ar galvu pieslēdzās Tjago Alkantara, gūstot savas komandas uzvaras vārtus (2:1).

“Sevilla” gan nepalika bez momentiem, kad Spānijas klubs varēja izraut neizšķirtu, tomēr cipari uz rezultāta tablo vairs nemainījās.