Rondo: Pols nav “labais puisis”, bet gan briesmīgs komandas biedrs (VIDEO)

Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” basketbolists komentējis izskanējušos apvainojumus par to, ka viņš spēlē pret Hjūstonas “Rockets” (115:124) notikušajā incidentā esot uzspļāvis pretinieku komandas spēlētājam Krisam Polam.

Rondo izteicās šādi: “Man mutē bija zobu sargs, kā rezultātā ja es Polam varēju uzspļaut, tad tikai neapzināti. Tikmēr viņam teicu: “Vācies no šejienes!” Ja es Polam patiešām būtu uzspļāvis, tad būtu redzama reakcija no viņa komandas biedriem Karmelo Entonija un Ērika Gordona, taču tās acīmredzami nebija.”

Pieredzējušais basketbolists turpināja: “Protams, ka NBA bija Pola pusē, sodot viņu tikai ar divu spēļu diskvalifikāciju, kamēr man iedeva trīs. Tas tā ir tāpēc, ka Pols par sevi rada “labā puiša” tēlu, tomēr varu pateikt, ka viņš tāds nav – viņš ir briesmīgs komandas biedrs. Plašāka publika nezina, kāds viņš ir. Kaut vai atskatieties uz incidentu pagājušajā sezonā, kad viņš centās ielauzties savas bijušās komandas Losandželosas “Clippers” ģērbtuvē. Neviens netic, ka viņš var izprovocēt konfliktu.”

“Pols tikai vēlas sevi attaisnot, izdomājot pasaciņu par to, ka es viņam esmu uzspļāvis, kaut gan pats savas rokas bāza man sejā un acīs. Mediji tam pavelkas līdzi un spēlē ar mani šo riebīgo psiholoģisko spēli,” noslēdza “Lakers” basketbolists.

Jau vēstījām par konfliktu spēlē starp abām komandām, kad dūres izvicināja abu komandu saspēles vadītāji un Ražons Rondo, bet konfliktu uzsāka Ingrams pagrūžot “Rockets” zvaigzni Džeimsu Hārdenu, vēlāk arī izdarot sitienus Pola virzienā.

Rondo saņēmis trīs spēļu diskvalifikāciju, kamēr Pols tiks sveikā ar divu spēļu izlaišanu.

Zīmīgi, ka pēc spēles, kuru uzvarēja “Rockets”, ESPN eksperts, bijušais Bostonas “Celtics” līderis Pols Pīrss paziņoja, ka ir pārsteigts, ka konflikts starp Rondo un Polu noticis tikai tagad, jo abi viens otru nevar ciest jau kopš Rondo pirmās sezonas NBA.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par