Ross kaldina “Magic” uzvaru pār savu bijušo klubu, Denvera “bez stresa” pieveic “Clippers” (VIDEO)

25/02/2019 09:52

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt nedaudz negaidītu panākumu izbraukumā svinēja Orlando “Magic”, kas ar rezultātu 113:98 pārspēja Austrumu konferences vicelīderi Toronto “Raptors”. Tikmēr pie ļoti komfortablas uzvaras savu skatītāju priekšā tika Denveras “Nuggets”.

Duelī starp “Raptors” un “Magic” mājinieku komandai palīdzēt nevarēja līderis Kavai Lenards, kuram tika dota atpūta. To izmantoja Orlanda vienība, jo sevišķi bijušais Toronto kluba aizsargs Terenss Ross. Četrarpus sezonas Kanādas klubā pavadījušais Ross, cīņā iesaistoties no rezervistu soliņa, uzvaru kaldināja ar 28 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām.

Vēl 23 punktus un 12 bumbas zem groziem pievienoja Nikola Vučevičs, tikmēr Toronto, kam šis bija pirmais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs, sastāvā ar “double-double” izcēlās Kails Laurijs (19 punkti un desmit piespēles) un Paskāls Siakams (desmit punkti + 11 bumbas).

“Raptors” ar bilanci 44-17 atrodas otrajā pozīcijā austrumos, kamēr “Magic” (28-33) ir devītie un turpina reāli pretendēt uz vietu “play-off”.

Ceturto panākumu pēc kārtas savā rēķinā ierakstīja “Nuggets” vienība, kas bez lielām grūtībām tika galā ar Losandželosas “Clippers” – 123:96. Laukuma saimnieki pēc pirmā puslaika atradās priekšā ar 64:56, bet izšķirošo pārsvaru iekrāja trešajā ceturtdaļā, kas tika uzvarēta ar 33:21, tādējādi noslēdzošajā periodā atlika nosargāt iekrāto handikapu.

“Clippers” pacīnīties par uzvaru liedza vājā metienu precizitāte (no spēles 34,5%, tālmetieni 3/21). Rezultatīvākie viesu sastāvā ar attiecīgi 24 un 19 punktiem bija Lū Viljamss un Danilo Galināri, kamēr “Nuggets” panākumu ar iespaidīgiem “double-double” kaldināja Nikola Jokičs (22 p. + 16 bumbas) un Pols Milseps (21 p. + 16 atlēkušās).

Gan “Clippers”, gan “Nuggets” ieņem pozīcijas Rietumu konferences “play-off” zonā. Losandželosas vienība ar 33 uzvarām un 28 zaudējumiem ir astotā, savukārt Denvera (41-18) ir otrā.

NBA pamatturnīrs, 25. februāris

Toronto “Raptors” – Orlando “Magic” 98:113 (15:25, 35:28, 21:27, 27:33);

Denveras “Nuggets” – Losandželosas “Clippers” 123:96 (34:27, 30:29, 33:21, 26:19);

Ņujorkas “Knicks” – Sanantonio “Spurs” 130:118 (30:26, 32:27, 32:30, 36:35)