Rouzs apņēmies turpināt karjeru

Deriks Rouzs, Sportazinas.com
foto: nba.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Klīvlendas “Cavaliers” saspēles vadītājs pirmdienas rītā devies uz Klīvlendu, lai apspriestu savu atgriešanos sastāvā un turpinātu atlabt no iepriekš gūtā savainojuma, ziņo ESPN.

Kā zināms, tad Rouzs iepriekš pēc paša iniciatīvas pameta komandu, lai pārdomātu savas turpmākās perspektīvas līgā. Kā iemesls tam bija, ka bijušajam līgas MVP (jaunākais NBA vēsturē) un trīskārtējam Zvaigžņu spēles dalībniekam apnikuši daudzie savainojumi, ar kuriem viņš pastāvīgi spiests cīnīties un morāli vairs nav spējis to izturēt.

Tagad gan Rouzs apdomājis dzīvi un ir gatavs ar pilnu sparu mesties rehabilitācijas procesā (izmežģīta potīte), lai drīzumā atgrieztos laukumā. “Cavaliers” galvenais treneris Tairons Lū medijiem norādījis, ka tikšanās laikā ar kluba vadību sarunas ar Rouzu bijušas iedvesmojošas un izskatās, ka puses varētu nonākt līdz pozitīvam to iznākumam.

“Viņš vēlas atgriezties un atkal spēlēt. Viņš ir par jaunu, lai aizietu. Viņš ir gan par jaunu, gan pārāk talantīgs, lai padotos jau tagad. Zinu un saprotu, ka šobrīd viņam nav viegli, bet, kā jau teicu, man prieks, ka viņš ir atgriezies. Viņš ir labās rokās un viss būs labi,” teica Lū.

Tāpat treneris norādīja, ka sākotnēji paredzēto divu nedēļu vietā, lai izārstētu potītes samežģījumu, Rouzam nāksies iziet cauri rehabilitācijas procesam vēl vismaz pāris, līdz viņš pilnvērtīgi varēs atgriezties laukumā.

Rouzs šajā sezonā aizvadījis septiņas spēles, kuru laikā guvis vidēji 14,3 punktus, izcīnījis 2,6 atlēkušās bumbas un atdevis 1,7 rezultatīvas piespēles. Tostarp, aizsargs nav piedalījies pēdējos 12 “Cavs” mačos.

Tikmēr “Cavaliers” šobrīd ir uz viļņa –  pēc smagnēja sezonas sākuma “Cavs” guvusi jau 11 uzvaras pēc kārtas un atrodas Austrumu konferences otrajā pozīcijā ar uzvaru un zaudējumu bilanci 16-7.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par