Rozītis uzrāda augstvērtīgu rezultātu Nāciju kausā Oberhofā

Riks Kristens Rozītis, sportazinas.com
Riks Kristens Rozītis. Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Piektdien Oberhofā, Vācijā tika aizvadītas Nāciju kausa sacensības pirms nedēļas nogalē gaidāmā astotā Viessmann Pasaules kausa posma un 50. FIL Eiropas čempionāta kamaniņu sportā. Latvija šoreiz tika pārstāvēta tikai vīru konkurencē, kur 5. vietu izcīnīja Riks Kristens Rozītis.

Sportists startā uzrādīja tikai 20. labāko rezultātu, taču ar pārliecinošu braucienu trases gaitā pamazām atguva laiku un finišā tikai sekundes simtdaļu atpalika no ceturtā vietas. Uzvara amerikānim Takeram Vestam, kurš Riku Kristenu Rozīti apsteidza par 0.199 sekundēm. Sudrabs krievam Maksimam Aravinam, bet bronza austrietim Niko Gleiršeram.

9. vietā divdesmit četru dalībnieku konkurencē finišēja Artūrs Dārznieks, kurš Rikam Kristenam Rozītim finišā zaudēja gandrīz divas sekundes desmitdaļas. Abi sportisti pārliecinoši kvalificējās pamatsacensībām.

Starta vietu Viessmann Pasaules kausa astotajā posmā un 50. FIL Eiropas čempionātā jau ir nodrošinājuši Andris un Juris Šici, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode, Kristers Aparjods un Inārs Kivlenieks.

9. februārī uz starta stāsies divvietīgās ekipāžas un vīrieši, bet 10. februārī sacensības dāmām, kā arī komandu stafete.

Informāciju sagatavoja Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par