RSU-2 triumfē LSBS finālčetriniekā

19/03/2023 15:39
Basketbola bumba

“Rīgas Stradiņa universitātes” otrā komanda (RSU-2) svētdien Ventspilī kļuva par “Pullman” Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālčetrinieka turnīra uzvarētāju. Savukārt par Latvijas čempionāta medaļām šogad cīnīsies tikai komandas, kuras spēlē Baltijas Sieviešu basketbola līgā. Finālspēlē RSU-2 ar rezultātu 95:70 (30:17, 30:12, 25:26, 10:15) uzvarēja Ventspils Sporta skolas “Spars” komandu.

Rīdziniecēm rezultatīvākā ar 20 punktiem bija Liza Čumika, bet produktīvākā – Baiba Eglīte, kura guva 18 punktus, atdeva sešas rezultatīvas piespēles un pārtvēra četras bumbas. Ar “double-double” maču noslēdza Līva Krūmiņa, kura guva 12 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem, 14+7 šajās ailēs sakrāja Eva Indriķe, bet 10+6 – Zelma Mālmane. Daudzpusīgs sniegums komandas kapteinei Ievai Stefānija Jundasei – septiņi punkti, septiņas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles.

Turnīra saimniecēm 18 punktus guva Laura Igare, bet 16 punkti bija Annijai Zvirgzdiņai. Cīņā par trešo vietu “Jūrmala” ar 65:57 (8:16, 18:8, 12:23, 27:10) guva virsroku pār “Jelgavas” basketbolistēm.

Jūrmalniecēm Žozefīne Sīpoliņa guva 23 punktus, Gunai Siliņai bija 16 punkti un 13 atlēkušās bumbas, bet Aleksai Purmalei – 15 bumbas zem groziem. Pretiniecēm 12 punktus guva un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Alise Karlsone. Sestdien pusfinālos RSU-2 ar 82:56 uzvarēja “Jelgavu”, bet ventspilnieces ar 72:69 bija pārākas pār “Jūrmalu”.