RTU/”Robežsarde” izlīdzina rezultātu LČ pusfināla sērijā

27/03/2019 22:25

“Credit24” Meistarlīgas Latvijas čempionāta pusfinālā starp “Limbaži”/MSĢ un RTU/”Robežsardzi” būs nepieciešama piektā spēle, jo rīdzinieki viesos uzvarēja un izlīdzināja rezultātu sērijā – 2-2.

Meistarlīgas Latvijas čempionāta pusfinālā šodien Limbažu 3. vidusskolas sporta zālē mājinieki varēja pielikt punktu sērijai ar uzvaru. Panākumu tomēr svinēja šī pāra favorīti, kas uzvarēja četros setos – 3:1 (13, -20, 23, 14).

RTU/”Robežsardze”, būdama bezdibeņa malā, ļoti pārliecinoši ar 25:13 uzvarēja 1. setā. Tomēr 2. setā ar 25:20 pārāki bija mājinieki.

Iespējams, ka izškirošais bija 3. sets, kuru galotnē vinnēja viesi (25:23), jo ceturtais sets atkal pagāja rīdzinieku zīmē, ceturto reizi šajā sērijā uzvarot viesiem.

Uzvarētāju rindās 21 punktu (3 bloki) guva Aleksandrs Avdejevs, 19 punkti Gatim Garkklāvam, 12 (6 bloki) – Andrejam Zavorotnijam, pa 11 – Armandam Āboliņam un Antonam Nazarovam. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 15 gūtajiem punktiem bija Roberts Kļaviņš.

Pusfinālsērijas pēdējā spēle notiks 30. martā, pulksten 18:00, Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē.