“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” volejbolisti Baltijas līgā uzvar Pērnavas komandu

13/11/2022 20:30

“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) svētdienas vienīgajā mačā svinēja uzvaru. Latvijas klubs Rīgā ar rezultātu 3-1 (25:16, 19:25, 25:19, 25:10) uzveica “Parnu” volejbolistus.

“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” komandā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Matīss Gabduļins, kurš piecas reizes izcēlās blokā, bet 14 punktus pievienoja Jēkabs Dzenis. Pretiniekiem 12 punktus guva Kaurs Ēriks Kaiss.

Jēkabpils “Lūšu” komanda ar 14 punktiem deviņās spēlēs ir trešā, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar 14 punktiem desmit spēlēs ieņem ceturto vietu, bet “Ezerzeme”/DU ar astoņiem punktiem deviņos mačos ir sestajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Baltijas Vīriešu volejbola līgā (BVVL) Latviju šosezon pārstāv “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, bet Igauniju pārstāv četras vienības – Tartu “Bigbank”, Tallinas “Selver”/”TalTech”, “Parnu” un “Barrus”/”Voru”. Septiņas komandas sacenšas katra ar katru, aizvadot četru apļu turnīru. Uzvarētājvienība uzreiz iekļūs finālčetriniekā, bet pārējās komandas trijos pāros noskaidros vēl trīs finālčetrinieka dalībniekus. Ja pēc divām spēlēm rezultāts punktos būs neizšķirts, tiks spēlēts “zelta sets” līdz 15 punktiem.

Priekšroka organizēt finālčetrinieka turnīru būs pamatturnīra uzvarētājam, un izšķirošās spēles paredzētas 3. un 4.martā. Iepriekšējā sezonā augstāko vietu no Latvijas komandām ieņēma Jēkabpils vienība, kas pamatturnīrā bija sestie, nevienam no pašmāju klubiem nepārvarot ceturtdaļfināla barjeru, bet par čempioniem kļuva Tartu “Bigbank” volejbolisti.