“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” volejbolisti Baltijas līgas spēlē tiek pie panākuma

03/12/2023 22:04
Nokopēts
RTU/

“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” volejbolisti svētdien Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) spēlē izcīnīja uzvaru. “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” vienība savā laukumā ar 3-0 (25:22, 25:22, 25:23) pārspēja Igaunijas komandu “Barrus”/”Voru”.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar deviņiem punktiem bija Jānis Teikmanis, kamēr astoņus punktus sakrāja Patriks Pinka, Jānis Pallo un Aleksejs Formanickis. Starp viesiem ar 11 punktiem izcēlās Santoss Roberto Oliveira.

Pēc desmit spēlēm “Ezerzeme”/DU ar 17 punktiem ieņem trešo vietu, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar deviņiem punktiem 11 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā, bet Jēkabpils “Lūši” ar sešiem punktiem desmit mačos atrodas pēdējā vietā astoņu komandu konkurencē.

BVVL Latviju šosezon pārstāv trīs klubi – “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un Jēkabpils “Lūši”, Igauniju – četras vienības – Andra Širjakova pārstāvētā Tartu “Bigbank”, Tallinas “Selver”/”TalTech”, Toma Švana un Kārļa Ābelīša pārstāvētā “Parnu” un “Barrus”/”Voru”. Klāt nākusi sezonu izlaidusī Latvijas trenera Austra Štāla trenētā Klaipēdas “Amber Volley”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām