“RTU/Robežsardze/Jūrmala” zaudē BVVL mačā

22/01/2023 21:13
RTU/Robežsardze/Jūrmala

RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala” komanda svētdien piedzīvoja zaudējumu Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) mačā Latvijas komanda viesos ar rezultātu 1-3 (15:25, 21:25, 25:21, 20:25) atzina vicelīderes Tallinas “Selver”/”TalTech” pārākumu.

Jēkabs Dzenis guva 12 punktus, trīs no tiem ar “eisiem” un divus blokā, pa 11 punktiem bija Matīsam Gabduļinam un Patrikam Pinkam, bet pa desmit guva Oļegs Klopovs un Dāvis Storķis. Uzvarētājiem 13 punktus guva Olivers Oravs, bet Eduardam Stieģelim bija divi punkti.

“RTU Robežsardze”/”Jūrmala” turnīra tabulā ar 28 punktiem 19 mačos ieņem trešo vietu, Jēkabpils “Lūšu” komanda ar 22 punktiem 16 spēlēs atrodas pozīciju zemāk, bet “Ezerzeme”/DU ar 18 punktiem 17 mačos ir piektajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Baltijas Vīriešu volejbola līgā (BVVL) Latviju šosezon pārstāv “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, bet Igauniju pārstāv četras vienības – Tartu “Bigbank”, Tallinas “Selver”/”TalTech”, “Parnu” un “Barrus”/”Voru”.

Septiņas komandas sacenšas katra ar katru, aizvadot četru apļu turnīru. Uzvarētājvienība uzreiz iekļūs finālčetriniekā, bet pārējās komandas trijos pāros noskaidros vēl trīs finālčetrinieka dalībniekus. Ja pēc divām spēlēm rezultāts punktos būs neizšķirts, tiks spēlēts “zelta sets” līdz 15 punktiem.

Priekšroka organizēt finālčetrinieka turnīru būs pamatturnīra uzvarētājam, un izšķirošās spēles paredzētas 3. un 4.martā. Iepriekšējā sezonā augstāko vietu no Latvijas komandām ieņēma Jēkabpils vienība, kas pamatturnīrā bija sestā, nevienam no pašmāju klubiem nepārvarot ceturtdaļfināla barjeru, bet par čempioniem kļuva Tartu “Bigbank” volejbolisti.