RTU/”Robežsardzes” volejbolisti Baltijas līgas mačā trīs setos uzvar Kēla trenēto “Parnu”

03/11/2018 23:45

Latvijas vicečempione RTU/”Robežsardze” sestdien Baltijas volejbola “Credit24 Meistarlīgas” mačā pārspēja Latvijas valstsvienības galvenā trenera Āvo Kēla vadīto “Parnu” vienību.

RTU/”Robežsardze” viesos svinēja uzvaru ar rezultātu 3-0 (25:23, 25:19, 25:23), atgūstot līderpozīciju kopvērtējuma tabulā.

Uzvarētājiem 17 punktus guva Armands Āboliņš, bet 12 punkti bija Gatim Garklāvam. Pērnavas vienībai 11 punktus guva Atvars Ozoliņš, bet piecus punktus sarūpēja Toms Švans.

Tāpat uzvaru trīs setos svinēja “Limbaži”/MSĢ, kas mājās divu Latvijas komandu duelī ar 3-0 (25:19, 25:23, 25:19) pārspēja “Biolars”/”Jelgava” vienību.

Mājiniekiem 14 punktus guva Roberts Kļaviņš, bet 12 punkti bija Aleksandram Nasonovam, kamēr Jelgavas komandai desmit punktus guva Māris Lancmanis.

Tikmēr zaudējumu cieta Latvijas čempione Jēkabpils “Lūši”, kas viesos ar 1-3 (22:25, 37:35, 21:25, 22:25) piekāpās Tartu “BigBank” vienībai.

Otrajā setā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešamas 72 izspēles.

“Lūšiem” 21 punktu guva Jānis Medenis, kuram ar 20 punktiem palīdzēja Ēriks Voroņko.

Tāpat neveiksmi sestdien piedzīvoja “Daugavpils Universitāte”, kas viesos ar 0-3 (21:25, 19:25, 18:25) atzina “TalTech” pārākumu.

Daugavpiliešiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Mārcis Girgensons.

Kopvērtējumā pa 15 punktiem guvušas RTU/”Robežsardze”, “BigBank” un “Saaremaa” vienības, Latvijas komandai iekrājot labākus papildrādītājus uzvarētajos un zaudētajos setos. Tālāk ar 11 punktiem seko Tallinas “Selver”, bet pa deviņiem punktiem guvušas “Rakvere” un “Daugavpils Universitāte” vienības.

Septītā ar astoņiem punktiem ir “Lūšu” komanda, septiņi punkti ir “Parnu” kontā, piecus punktus iekrājusi “TalTech”, četri punkti ir “Limbaži”/MSĢ volejbolistiem, bet viens – “Biolars”/”Jelgava” vienībai.

Komandas aizvadīs divu apļu turnīru, astoņām labākajām tiekot izslēgšanas spēlēs.

Pērn par Baltijas līgas čempioni kļuva Igaunijas vienība “Saaremaa”, bet Jēkabpils “Lūši” pirmo reizi kluba vēsturē ieguva bronzu, pēc tam kļūstot arī par Latvijas čempioniem.