“Rubene” bez zaudējumiem noslēdz “Elvi florbola līgas” pamatturnīru

10/03/2022 23:28

“Elvi florbola līgas” turnīru sievietēm bez zaudējumiem ceturtdien noslēdza Kocēnu “Rubene”. “Rubene” mājās ar 9:7 (2:3, 4:3, 3:1) pārspēja Kocēnu “Rubene – 1” florbolistus.

Pēc Madlēnas Rozītes vārtiem 28.minūtē viešņas panāca 5:2 pārsvaru, 41.minūtē Linda Līce izvirzīja “Rubene – 1” komandu vadībā pēdējoreiz – 7:6, taču galavārds piederēja mājiniecēm, kuras uzvarēja arī 20.spēlē no 20.

Uzvarētāju rindās pa četriem (2+2) rezultativitātes punktiem sakrāja Marta Lība Zameca un Simona Grāpēna, trīs (2+1) – Laura Gaugere. Zaudētāju rindās pa četriem rezultativitātes punktiem sakrāja Rozīte (3+1) un Elīna Sirmā (2+2).

“Rubene” beidza pamatturnīru ar 60 punktiem, apsteidzot “Ķekavas Bulldogs”/NND ar 38 punktiem. 33 punktus sakrāja “Līgatne”, 32 – “Rubene – 1” un Cēsu “Lekrings”,  31 – “Ķekava”, 14 – NND/RJTC, un bez punktiem finišēja “Irlava”/”Tukums-Slampe”. Ceturtdaļfinālā līdz trim uzvarām “Rubene – 1” sacentīsies ar “Lekrings”, bet “Ķekava” – ar “Līgatni”.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.