Rubīnam dalīti sliktākais lietderības koeficients “Senators” zaudējumā (VIDEO)

01/10/2022 08:11
Kristiāns Rubīns

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinās pirmssezonas pārbaudes spēles. Aizvadītajā naktī vienā no tām Kristiāns Rubīns un Otavas “Senators” ar rezultātu 3:6 atzina latvieša bijušās komandas Toronto “Maple Leafs” pārākumu.

Rubīns šajā spēlē atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu. Šis +/- rādītājs bija dalīti sliktākais Otavas vienībā. Latvietis kā ierasts darbojās trešajā aizsargu pārī kopā ar kanādieti Maksansu Genetu.

Jau pirmajā periodā “Maple Leafs” bija neapturami. Nepilnu divu minūšu laikā ar vārtu guvumiem Toronto kluba labā izcēlās Niks Robertsons, Nikolass Aube-Kubels un Viktors Meits. Tikmēr Otavas sastāvā veiksmīgs bija Pārkers Kellijs. Otrajā trešdaļā skaitlisko vairākumu realizēja “Senators” uzbrucējs Dreiks Batersons. Noslēdzošājās pamatlaika 20 minūtēs otros vārtus mačā iemeta Robertsons, pirmo Deniss Malgins, bet ripu jau tukšos vārtos raidīja Džastins Hols. Tikmēr Otavas labā trešos vārtus guva Anguss Krukšanks.

Vēl aizvadītajā naktī pie panākumiem tika Nešvilas “Predators” (7:1 pret Tampabejas “Lightning”), Ņujorkas “Rangers” (2:1 pret Ņūdžersijas “Devils”), Vašingtonas “Capitals” (2:0 pret Detroitas “Red Wings”), Edmontonas “Oilers” (2:1 pret Kalgari “Flames”), Anaheimas “Ducks” (4:1 pret Sanhosē “Sharks”), kā arī otra “Sharks” komanda (7:3 pret Vegasas “Golden Knights).