Rubīnam panākums AHL mačā

17/01/2022 09:28
Kristiāns Rubīns

Uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izcīnīja Latvijas aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” komanda , kas 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) viesos pārspēja Līhaivali “Phantoms” vienību.

Rubīns spēles laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Citā mačā bez Latvijas uzbrucējs Eduarda Tralmaka pieteikumā Providensas “Bruins” ar 6:3 (0:1, 5:0, 1:2) savā laukumā pieveica Bridžportas “Islanders”.

Rubīns šosezon “Marlies” rindās AHL čempionātā piedalījies 25 spēlēs, guvis vienus vārtus, atdevis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -1. Tāpat Rubīnam šosezon izdevās debitēt Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur Toronto “Maple Leafs” sastāvā viņam trīs mači, četras soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -2.

Tralmaks šosezon AHL aizvadījis 18 spēles, kurās guvis četyrus vārtus, atdevis četras rezultatīvas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +7. “Marlies” ar 29 spēlēs izcīnītiem 36 punktiem AHL Ziemeļu divīzijā ieņem trešo vietu septiņu komandu konkurencē, kamēr “Bruins” ar tādu pašu statistiku ir pirmie Atlantijas divīzijā.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.