Rubins: Bija iespēja spēlēt “Arsenal”

Andrejs Rubins, sportazinas.com
Andrejs Rubins | Foto: Lita Krone/LETA

Latviešu futbolists , kurš Latvijas izlasē aizvadījis 117 spēles, intervijā žurnālam “Sporta Avīze”, dalījies savās pārdomās par dzīvi pēdējā laikā un par to, kā citādāk varēja izveidoties viņa karjera.

Futbolista karjeras beigās Rubins mocījās ar gūžas savainojumu, kura dēļ viņam nācās noslēgt profesionālo karjeru. Nesen internetā parādījās informācija, ka bijušais futbola izlases pussargs ir palicis bez iztikas līdzekļiem.

Izskanējušo informāciju Rubins komentēja šādi: “Ģirts Mihelsons man piedāvaja uz futbola kluba “Metta” un arī citu Virslīgas vienību rēķina uztaisīt operāciju. Tomēr pēc tam viņš manā dzimšanas dienā internetā publicēja šādu informāciju. Tas bija bez manas ziņas. Nezinu, vai viņš vēlējās mani uzmundrināt vai parādīt, ka ir varens, bet par to es neko nezināju.”

Futbolists atzīst, ka vienmēr viņa sapnis ir bijis spēlēt Anglijā: “Sapnis nedaudz sabojājās, jo bija iespēja spēlēt arī Londonas “Arsenal”, bet tos jautājumus jau var prasīt Indriksonam, kāpēc tas nenotika. Laikam “Crystal Palace” iedeva naudu uzreiz, kamēr “Arsenal” nebija gatavi to darīt.”

“Kad dakteris Andersons operēja, teica, ka staigāšanai vēl 5-6 gadus derēs, bet spēlēt vairs nevar. Tieši pagāja tas laiks un arī staigāt kļuva grūti. Gūža bija spēlētāja karjeras pēdējā un vissarežģītākā trauma,” savu karjeras noslēguma iemeslu atceras pussargs.

Rubins 2000. gada beigās devās spēlēt uz “Crystal Palace” vienību Anglijā. Tur nospēlējot 31 spēli, 2003. gadā latviešu spēlētājs devās uz Krievijas premjerlīgas klubu Jaroslavļas “Šiņņik”. Karjeras laikā Andrejs pārstāvējis arī “Östers IF”, “Skonto”, Maskavas “Spartak”, “Liepājas Metalurgs”, Baku “Inter”, “Karabakh” un Zakatalas “Simurq” komandas. 34 gadu vecumā viņš beidza savu karjeru.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par