Rubīns: Dzīvoju sapnī, tagad tas turpinās un turpinās

Kristiāns Rubīns, Sportazinas.com
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlase šovakar parādīja raksturu pret Dānijas valstsvienību un izcīnīja uzvaru (1:0), iekļūstot ceturtdaļfinālā. Pēc mača, debitants Latvijas valstsvienībā Kristiāns Rubīns izteicās, ka dzīvo sapnī. Viņš arī minēja, ka pārliecība augusi pēc gūtajiem vārtiem pret Kanādas izlasi.

-Kādas sajūtas debijas čempionātā ar Latvijas izlasi iekļūt ceturtdaļfinālā?

-Emocijas ir tik daudz, ka pat nevar īsti aprakstīt to vārdos. Dzīvoju sapnī, tagad tas turpinās un turpinās. Jābrauc uz Kopenhāgenu.

-No paša turnīra sākuma ticējāt, ka varat to paveikt?

-Tāds bija mērķis, būt starp top astoņām izlasēm. Spēlēs par mērķi tik ļoti nedomā, bet koncentrējies katram mačam, kurā vari uzvarēt. Mēs jau čempionāta sākumā jutām, ka varam to paveikt. Notiek visādas sensācijas.

-Uzbrucēji traki nemetās virsū, kā bija spēlēt pret dāņiem?

-Bija vairāk laika pacelt galvu un iedot piespēli, sākumā viņi deva mums laiku, bet uz beigām nācās spēlēt vienkāršāk.

-Spēlē pret Kanādas izlasi guvu vārtus, tas deva pārliecību šodienai?

-Vakardienas gols bija labs priekš manis un visas komandas, tas iedeva papildus pārliecību. Tā vienmēr ir bijusi, jo tu vairāk spēlē, jo lielāka ir pārliecība. Šoreiz dāņu uzbrucēji deva mums vairāk laiku, tāpēc pašpārliecību varēja likt lietā.

-Kā ir spēlēt kopā ar Sotnieku?

-Patīk ar viņu spēlēt, jau pirms diviem gadiem mazliet uzspēlēju. Tiešām labs aizsargs, kurš smagi strādā un vienmēr grib visu to labāko. Kopā ar viņu pārī nav nekādu problēmu.

-Ko tu redzēji momentā, kad tev dānis uzskrēja virsū?

-Neko neredzēju. Metu ripu , dabūju augumā iekšā, vairs neko neatceros, kas tur notika. Nogāju no ledus, atvilku elpu un bija labi spēlēt.

-Kādas svinības tagad sekos?

-Izbaudīsim šodienu, rītdien jau ir nākamā diena. Jābrauc uz Kopenhāgenu un jādomā par nākamo spēli.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar