Rubīns un “Growlers” izcīna otro uzvaru ECHL finālsērijā

27/05/2019 08:34

Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) Kellija kausa izcīņas finālsērijas otrajā mačā panākumu izcīnīja latviešu aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ņūfaundlendas “Growlers”.

“Growlers” savā laukumā papildlaikā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Toldeo “Valley” komandu. Latvietis šajā mačā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 2-0 “Growlers” labā.

Finālsērijas nākamās trīs spēles tiks aizvadītas Toledo.

Otrajā periodā viesus vadībā izvirzījā Šeins Beršbahs, bet trešās trešdaļas ievāda Skots Pūlijs rezultātu izlīdzināja. Par mača galveno varoni kļuva tieši Pūlijs, kurš atnesa uzvaru “Growlers” komandai.

21 gadu vecais aizsargs šosezon kopumā ECHL aizvadījis 56 spēles pamatturnīrā, kur izcēlās ar 18 (2+16) punktiem, savukārt “play-off” turnīrā viņam 12 mačos divas rezultatīvas piespēles.

Rubīna kontā arī 15 spēles Amerikas hokeja līgā (AHL), kur viņš 15 mačos atdeva trīs piespēles partneriem, bet vienā “play-off” spēlē ar rezultativitāti neizcēlās.