Rubīns un “Growlers” zaudē, līdz ECHL titulam joprojām nepieciešama viena uzvara

02/06/2019 09:48

Latviešu aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komanda Ņūfaundlendas “Growlers” aizvadītajā naktī finālsērijas piektajā mačā ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās Toledo “Walleye”.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Growlers” joprojām atrodas uzvaras attālumā no Kellija kausa izcīnīšanas – 3-2.

Mājinieki jau pirmā perioda trešajā minūtē guva pirmos vārtus, bet 10 minūtes vēlāk viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu, kad precīzs bija Markuss Pauerss. Otrajā trešdaļā “Walleye” hokejisti nepilnu divu minūšu laikā guva divus vārtus. “Growlers” komandai gan izdevās rezultāta starpību samazināt, taču izlīdzināju panākt nesanāca.

Rubīns šajā mačā izpildīja divus metienus pa pretinieku komandas vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Nākamā spēlē paredzēta 5. jūnijā pulksten 0.30 pēc Latvijas laika Ņūfaundlendā.

21 gadu vecais aizsargs šosezon kopumā ECHL aizvadījis 56 spēles pamatturnīrā, kur izcēlās ar 18 (2+16) punktiem, savukārt “play-off” turnīrā viņam 16 mačos vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Rubīna kontā arī 15 spēles Amerikas hokeja līgā (AHL), kur viņš 15 mačos atdeva trīs piespēles partneriem, bet vienā “play-off” spēlē ar rezultativitāti neizcēlās.