Rubio: Ļuļs un Fernandess mani jau brīdināja par Kampaco..

Fakundo Kampaco, sportazinas.com
Fakundo Kampaco | Foto: FIBA

Spānijas basketbola izlases spīdeklis atklājis, ka viņa komanda biedri Serhio Ļuļs un Rūdijs Fernandess jau viņu brīdinājuši par Argentīnas valstsvienības līdera prasmēm.

Spānija un Argentīna šodien aizvadīs Pasaules kausa izcīņas zelta maču. Duelis sāksies plkst. 15:00 pēc Latvijas laika, to tiešraidē translējot kanālam TV6. Tikmēr plkst. 11:00 bronzas maču aizvadīs Francija un Austrālija.

Ļuļs un Fernandess ir Kampaco komandas biedri Spānijas granda Madrides “Real” komandā. Kampaco līdz šim izslēgšanas spēlēs demonstrējis teicamu sniegumu, bieži vien gūstot punktus ļoti svarīgās maču epizodēs.

“Ļuļs un Rūdījs mani jau brīdināja par viņu,” medijam “Marca” izteicās Rubio. “Viņi man teica, ka Kampaco ir dažas vājās vietas, taču pret viņu cīnīties būs ļoti grūti. Domāju, ka gan mums, gan Argentīnai šis būs labs izaicinājums.”

Kampaco šajā turnīrā septiņos mačos vidēji guvis 13,6 punktus, kā arī ir viens no turnīra labākajiem piespēlētājiem, jo izpildījis vidēji 7,7 rezultatīvas piespēles.

“Mēs zinām, kāda ir balva par uzvaru turnīrā, tādēļ to ļoti augstu vērtējam,” turpināja Rubio. “Kaut kas manī iekšā saka, ka mēs uzvarēsim turnīrā, taču pagaidām mēs to neesam izdarījuši, tādēļ nevaram priecāties.”

Argentīna un Spānija pa reizei ir uzvarējušas Pasaules kausā, tādēļ viena no komandām šodien kļūst par divkārtēju čempioni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par