Rudņeva vārti un divas rezultatīvas piespēles palīdz “Koln” komandai viesos sagraut bundeslīgas pastarīti “Darmstadt 98” (+VIDEO)

28/01/2017 21:39

Darmštate (Vācija), 28.janv., LETA. Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien guva savus trešos vārtus šajā sezonā, kā arī izpildīja divas rezultatīvas piespēles, palīdzot “Koln” komandai viesos ar 6:1 (3:0) sagraut Vācijas bundeslīgas pastarīti “Darmstadt 98”.

Rudņevs laukumā devās uz maiņu spēles 50.minūtē, nomainot franču uzbrucēju Antonī Modestu, tobrīd viesiem esot vadībā ar 3:0. Savukārt ar precīzu sitienu Rudņevs izcēlās cīņas 89.minūtē, gūstot Ķelnes komandas sestos vārtus. Latvijas futbolists pēc labas komandas biedra Jūjas Osako piespēles precīzi sita no asa leņķa.

Viesi ievērojamu pārsvaru ieguva jau pirmajā puslaikā, jo vispirms “Darmstadt 98” reizi bumbu ieraidīja savos vārtos, bet pēc tam Osako un Modests piecu minūšu laikā guva vēl divus vārtus, pārsvaru trīskāršojot.

Arī turpinājumā “Koln” bija liels pārsvars, kas vainagojās ar vēl vienu Osako precīzu sitienu, bet piektos vārtus viesiem tikai četras minūtes pirms Rudņeva iesita Milošs Jojičs. Turklāt ceturtajā un piektajā Ķelnes vienības vārtu guvumā Rudņevs izpildīja rezultatīvas piespēles.

“Koln” Vācijas čempionātā nav zaudējuši jau piecās spēlēs pēc kārtas, taču šis bija pirmais panākums pēc četrām neizšķirti aizvadītām cīņām. Ķelnes komanda sešus vārtus bundeslīgas izbraukuma mačā iesitusi pirmoreiz kopš 1984.gada maija.

Rudņevs šosezon laukumā bijis 13 bundeslīgas spēles, iesitot trīs vārtus. Ja sezonas sākumā daugavpilietis nebija iemantojis komandas galvenā trenera Pētera Štēgera uzmanību, decembrī viņš izpelnījās lielāku spēles laiku, turklāt pēdējās trīs spēlēs pirms ziemas pārtraukuma guva divus vārtus. Tiesa, iepriekšējā spēlē, kas bija pirmā pēc ziemas pārtraukuma, daugavpilietis atkal deldēja rezervistu soliņu.

Rudņevs “Koln” komandai pievienojās pērn jūnija vidū, parakstot līgumu līdz 2019.gada 30.jūnijam. Iepriekšējās četras sezonas viņš pārstāvēja citu bundeslīgas komandu Hamburgas SV.

Tikmēr citās spēlēs uzvaras guva abas turnīra vadošās komandas.

Minhenes “Bayern” pretinieku laukumā ar 2:1 (2:0) uzvarēja Brēmenes “Werder”. Minheniešiem vārtus guva Arjēns Robens un Davids Alaba, kamēr “Werder” rindās izcēlās Makss Krūze.

Savukārt pārsteidzošā debitante “Leipzig” mājās ar 2:1 (1:1) uzvarēja “Hoffenheim” futbolistus. Laukuma saimnieki 18.minūtē pēc Nadīra Amiri gūtajiem vārtiem nokļuva zaudētājos, taču Timo Verners 38.minūtē atjaunoja līdzsvaru, bet 77.minūtē Marsels Zabicers Leipcigas klubam guva uzvaras vārtus. “Hoffenheim” no cīņas 60.minūtes spēlēja desmit vīru sastāvā.

Turnīra līdere ar 45 punktiem 18 spēlēs ir “Bayern”, bet trīs punktus tai zaudē “Leipzig” komanda. Trešā ar 32 punktiem ir Frankfurtes “Eintarcht”, par punktu apsteidzot “Hoffenheim”, bet par diviem Dortmundes “Borussia” un Berlīnes “Hertha” komandas.

Savukārt “Koln” ar 29 punktiem ir septītajā vietā.