Rudņevs atgriežas “Koln” sākumsastāvā komandas neizšķirti aizvadītā spēlē pret Dortmundes “Borussia”

29/04/2017 19:15
Artjoms Rudņevs - FC KOLN - Sportazinas.com

Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien pēc ilga pārtraukuma Vācijas bundeslīgas spēlē laukumā devās “Koln” komandas sākumsastāvā, palīdzot komandai viesos nospēlēt neizšķirti 0:0 (0:0) pret spēcīgo Dortmundes “Borussia” komandu.

Rudņevs, kurš sākumsastāvā nebija ticis kopš 21.decembra spēles ar Leverkūzenes “Bayer”, nospēlēja 55.minūtes, kad viņa vietā tika laists Simons Collers.

Sev atvēlētāja laikā Latvijas futbolists izdarīja vienu bīstamu sitienu garām vārtiem, kā arī 29.minūtē atdeva labu piespēli Milošam Jojičam, taču viņš no labas situācijas sita nedaudz garām vārtiem.

Pārsvars šajā mačā piederēja Dortmundes komandai, tomēr labi darbojās “Koln” vārtsargs Timo Horns. Tiesa, bumba divas reizes pabija viņa cietkosnī, taču abas reizes pirms tam tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

“Borussia” šajā mačā izdarīja četrus sitienus vārtu rāmī, kamēr viesi šajā statistikas rādītājā palika tukšā.

Dortmundes klubs šonedēļ sasniedza Vācijas kausa finālu, pusfināla cīņā trešdien dramatiskā mačā viesos ar 3:2 pārspējot Vācijas futbola lielāko grandu Minhenes “Bayern”.

Rudņevs šosezon ir piedalījies 17 bundeslīgas spēlēs, gūstot trīs vārtus. Sešās cīņās viņš laukumā devies sākumsastāvā.

Iepriekšējā mačā pirms nedēļas viņš palika rezervē. Martā Rudņevam bija ģimenes pieaugums, kura dēļ uzbrucējs nepiedalījās divās Latvijas izlases spēlēs, bet pēc tam futbolistam tika veikta deguna blakusdobuma operācija.

“Koln” komandai šis bija otrais neizšķirts pēc kārtas, komandai turpinot cīņu par ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgu.

Tikmēr nepatīkamu klupienu piedzīvoja vicelīdere “Leipzig”, kas mājās nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar pastarīti “Ingolstadt”.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējuma līdere ar 70 punktiem 30 mačos ir Minhenes “Bayern”, kamēr otrā ar 62 punktiem 31 cīņā ir “Leipzig”. Tikmēr trešā ar 57 punktiem ir Dortmundes “Borussia”, par diviem punktiem apsteidzot “Hoffenheim”, kam ir spēle rezervē. Savukārt “Koln” ar 42 punktiem 31 spēlē ir astotā, sestajā vietā esošajai Brēmenes “Werder” zaudējot trīs punktus.

Turnīra noslēgumā piektās un sestās vietas ieguvējas tiks pie ceļazīmes nākamajā sezonā spēlēt UEFA Eiropas līgā, bet četras labākās varēs startēt UEFA Čempionu līgā.