Rūdolfam Balceram lielisks trīs punktu mačs AHL, Bļugers piedalās kautiņā

28/01/2018 11:28

Amerikas Hokeja līgā (AHL) ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlies latviešu hokejists Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” izbraukumā ar 5:1 sagrāva Sanantonio “Rampage” vienību.

Balcers guva gan savas komandas pirmos, gan pēdējos vārtus šajā mačā – latvietis otrajā minūtē panāca 1:0, kamēr trešā perioda sestajā minūtē nokārtoja graujošo 5:0. Balcers partnerim asistēja brīdī, kad “Barracuda” otrā perioda ievadā panāca 2:0.

Balcers šosezon aizvadītajās 40 spēlēs ir izcēlies ar 29 punktiem (10+19), būdams “Barracuda” rezultatīvākais hokejists. Uzbrucējs nākamnedēļ pirmoreiz piedalīsies AHL “All Star” spēlē.

Savukārt citā AHL mačā ar rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā izcēlās Teodors Bļugers, kura Vilksbēras-Skrentonas “Penguins” ar 4:3 pagarinājumā pieveica Bingemptonas “Devils”.

Pagājušā Pasaules čempionāta debitants šajā spēlē paguva arī izvicināt dūres. Kopumā sezonā Bļugera kontā 42 spēlēs 12 vārtu guvumi un 15 rezultatīvas piespēles.