Ruiss: Melotu, ja teiktu, ka trīs mēneši ballēšanās mani neietekmēja

Endijs Ruiss, sportazinas.com
Endijs Ruiss | Foto: Fayez Nureldine / AFP

Meksikāņu boksa zvaigzni (33-2) pēc ilgi gaidītās cīņas pret britu atlētu Entoniju Džošua (23-1) atklājis, ka ballēšanās ietekmējusi viņa sniegumu.

Jau vēstījām, ka sestdienas vakarā Džošua 12 raundu cīņā pēc punktiem sakāva meksikāni un atguva pasaules čempiona jostas WBO, WBA, IBF un IBO versijās.

“Man vajadzēja trenēties kārtīgāk. Vajadzēja klausīties, ko saka treneri un mana komanda. Šajā cīņā mans svars bija pārāk liels un es nevarēju kustēties tā kā vēlējos,” pēc cīņas sašutumu pauda meksikāņu bokseris.

“Mans svars pieauga un tā bija liela kļūda. Neviens nezina, kādi mums bija treniņi, bet tajos darījām visu, ko vien varējām. Ja būs trešā cīņa, tad noteiktu demonstrēšu daudz labāku sniegumu. Vēlos sevi vēlreiz pierādīt,” sacīja Ruiss.

Ruiss pirmajā cīņā šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 30 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu viņa vienaudzim Džošua.

“Būtu melojis, ja teiktu, ka trīs mēneši ballēšanās un svinēšanas mani neietekmēja. Tie nav attaisnojumi, bet tas bija lielisks laiks. Nākamā cīņa būs pavisam citādāka,” noslēdza bokseris.

Dienu pirms cīņas notika tradicionālā svēršanās ceremonija, kurā Ruiss svēra meksikāņu 128 kilogramus. Viņam tik liels pirmscīņas svars nebija bijis kopš viņa pirmajām profesionālajām cīņām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par