Kādēļ Ruiss pēc cīņas izziņošanas klusē?

Endijs Ruiss, Entonijs Džošua, sportazinas.com
Endijs Ruiss un Entonijs Džošua

Pēc revanša dueļa vietas un laika izziņošanas starp diviem smagā svara bokseriem Endiju Ruisu un Entoniju Džošua no Ruisa vai viņa pārstāvju puses nav publicēti nekādi komentāri saistībā ar gaidāmo dueli, kā dēļ izskanējušas baumas, ka Ruiss nevēlas aizvadīt cīņu Saūda Arābijā.

Jau ziņots, ka meksikāņu bokseris Ruiss (33-1), kurš ir pasaules čempions vairākās kategorijās smagsvaros, revanša dueli pret britu smagsvaru Džošua (22-1) aizvadīs 7. decembrī Saūda Arābijā.

Pēc cīņas izziņošanas piektdien Ruisa puse nav komentējusi gaidāmo cīņu un ir pilnīgs klusums sociālajos tīklos. Pretēja situācija ir Džošua gadījumā, kurš to izziņoja savā “Twitter” kontā.

Džošua promouteris Edijs Hērns gan noliedzis izskanējušo informāciju, ka Ruiss, iespējams, nemaz nav parakstījis līgumu par dueļa aizvadīšanu Saūda Arābijā. “Mums bija iespēja cīņu aizvadīt Saūda Arābijā, Abū Dabī, Dubajā vai Katarā. Jau iepriekš zinājām, ka Saūda Arābija ir nopietni ieinteresēta investēt boksa attīstībā šajā valstī. Abas puses [bokseri] parakstīja līgumus par šo cīņu un visi ir informēti.”

Tikmēr Ruisa treneris Menijs Roblss, kurš gan nepiedalās sarunās par cīņas norisi, atklājis, ka boksera klusēšanai noteikti ir kāds iemesls. “Viena puse paziņo, ka cīņa notiks 7. decembrī Saūda Arābijā, taču no otras vēl nekas nav dzirdēts, tādēļ atliek vien gaidīt.”

Kā ziņo britu medijs BBC, iespējams, Ruisu mazāk uztrauc norises vieta, bet viņš ir ieinteresēts nopelnīt lielāku honorāru par dueļa aizvadīšanu. Tas gan pagaidām ir tikai spekulāciju līmenī, taču bez iemesla bokseris par gaidāmo revanšu neklusētu.

Jau ziņots, ka Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

Ruiss iepriekš slavenajā Džo Rogana podkāstā neslēpa, ka uzvaras gadījumā revanša duelī pēc tam labprāt stātos pretī amerikāņu smagsvaram Deontejam Vailderam vai britu bokserim Taisonam Fjūrijam. “Vailders ir foršs džeks un mēs viens otru cienām – es labprāt vēlētos aizvadīt dueli ar viņu.”

Ruisam duelis pret Vailderu būtu izdevīgs, jo tādējādi viņš varētu cīnīties arī par amerikānim piederošo WBC jostu. Ruisa mērķis ir kļūt par absolūto pasaules čempionu un šobrīd, lai to sasniegtu, viņa kolekcijai pietrūkst tieši WBC titula.

Ruisa un Džošua pirmajā cīņā bija vērojama iespaidīga vizuālā atšķirība. Kamēr 198 centimetrus garais Džošua ir 113 kilogramus smags un apveltīts ar iespaidīgu muskuļu masu, tikmēr 188 centimetrus garais Ruiss ir 118 kilogramus smags un sākotnēji varētu šķist, ka nemaz nav profesionāls sportists.

Zīmīgi, ka Ruiss pirms cīņas nemaz nav centies samazināt svaru, jo viņam bija uzstādījums, ka tas palīdzēs duelī. Ruiss ir arī pirmais meksikāņu bokseris, kurš izcīnījis kādu no prestižākajām pasaules čempiona jostām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par