Ruiss: Vēlos sakaut Džošua un sagraut viņa veiksmīgo karjeru

Endijs Ruiss, sportazinas.com
Endijs Ruiss | Foto: Al Bello/Getty Images

Meksikāņu smagsvara bokseris (33-1) izteicies, ka vēlās sakaut britu sportistu Entoniju Džošua (22-1) un noslēgt viņa profesionālā boksera karjeru.

Jau vēstījām, ka Ruiss naktī uz ceturtdienu piekritis līguma nosacījumiem, kas paredz, ka viņam 7. decembrī būs jāaizvada cīņa āra stadionā Saūda Arābijā ar Džošua.

“Es iznīcināju Entoniju jau vienreiz Ņujorkā un vēlos to pašu izdarīt Saūda Arābijā. Gribu, lai pēc šī zaudējumu noslēdzas viņa karjera,” izteicās meksikāņu bokseris.

Ruiss pauda lepnumu: “Iepriekšējā cīņā es pārrakstīju pasaules boksa vēsturi, kļūdams par pirmo meksikāņu/amerikāņu smagsvara čempionu. Esmu pateicīgs Saūda Arābijai, ka uzņems mūsu nākamo dueli.”

Jau vēstīts, ka Ruiss sākotnēji nevēlējās doties uz Saūda Arābiju un aizvadīt cīņu tur, jo viņš atkārtotu cīņu labprātāk aizvadītu ASV pilsētā Ņujorkā.

Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par