“RVS/LU” svin uzvaru Baltijas līgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē

18/02/2023 20:59
RVS/LU volejbolistes

“Optibet” Baltijas Sieviešu volejbola līgā (BSVL) “Rīgas Volejbola skola”/”Latvijas Universitāte” (RVS/LU) sestdien Rīgā otrajā ceturtdaļfināla cīņā svinēja uzvaru, bet zaudējumu cieta “Jelgava” un “Rīgas Stradiņa Universitāte”/”Murjāņu Sporta ģimnāzija” (RSU/MSĢ) komanda.

RVS/LU savā laukumā ar 3-1 (25:19, 23:25, 25:22, 25:19) pieveica TU/”Bigbank”, sērijā līdz divām uzvarām panākot 1-1. Rīdziniecēm rezultatīvākā ar 21 punktu bija Kristīne Kramēna, 14 punktus sakrāja Līva Ēbere, bet Anna Rīta sešus no 11 punktiem sakrāja blokā. Viešņām 15 punktus guva Laura Līsa Maiste, 12 – Ingrida Kīska.

Izbraukumā RSU/MSĢ ar 0-3 (16:25, 14:25, 21:25) piekāpās pamatturnīra otrās vietas īpašniecei Tallinas “TalTech”/”Tradehouse”, sērijā rezultātam kļūstot 1-1. Rīdziniecēm rezultatīvākā ar deviņiem punktiem bija Anna Kovala. Uzvarētājām 12 punktus sakrāja Marili Lasa, pa 11 – Elīsa Peite un Ketrīna Pelda.

Savukārt “Jelgavai” pēc zaudējuma izbraukumā čempionēm “Kaunas-VDU” volejbolistēm ar 0-3 (21:25, 11:25, 18:25) Baltijas līgas sezona jau beigusies, sērijā piekāpjoties ar 0-2. Jelgavas komandā desmit punktus guva Līva Bredika. Pretinieču rindās rezultatīvākā ar 11 punktiem bija Martina Paukštīte.

Trešās spēles ceturtdaļfināla sērijās līdz divām uzvarām notiks attiecīgi svētdien. Iepriekšējā sezonā par uzvarētājām kļuva “Kaunas ASU” volejbolistes, kuras finālā uzvarēja Tartu TU/”Bigbank” vienību, bet bronzas medaļas ieguva Jonavas “Aušrine-KKSC” komanda.