“Saaremaa” un DU/”Ezerzeme” duelis atlikts Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ

DU/
DU/"Ezerzeme" | Foto: LVF

“Credit24” meistarlīgas spēle starp “Saaremaa” un DU/”Ezerzeme” volejbolistiem svētdien pārcelta uz vēlāku laiku Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, sestdien vēsta Igaunijas Volejbola federācija (EVL) savā tīmekļa vietnē.

Jau ziņots, ka līgas līdervienība “Saaremaa” ceturtdien savā laukumā ar 3-0 (25:18, 25:15, 25:16) apspēlēja Jēkabpils “Lūšus”.

“Ārkārtējās situācijas stāvokļa izsludināšanas dēļ Latvijā uz nenoteiktu laiku atlikta “Credit24″ meistarlīgas spēle, kurai starp Sāmsalas volejbolistiem un Daugavpils komandu 8.novembrī bija jānotiek Kuresārē,” sestdien vēsta ieraksts EVL tīmekļa vietnē.

Turpmākais līgas spēļu grafiks tiks paziņots tuvākajā laikā.

Līgas vadībā ar 26 punktiem deviņās cīņās ir “Saaremaa”, kurai seko Jēkabpils “Lūši” ar 13 punktiem sešos mačos. Ar 12 punktiem sešās spēlēs ceturto vietu ieņem trīs latviešu volejbolistu pārstāvētā “Parnu”, bet par četriem punktiem mazāk ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”. “Biolars”/”Jelgava” ar četriem punktiem septiņos dueļos ieņem astoto pozīciju. “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” trīs cīņās palikusi bez punktiem un ir pēdējā starp desmit vienībām.

Gandrīz līdz pašām oktobra beigām Covid-19 pandēmijas apstākļos Latvijas klubi “Credit24” meistarlīgā tikās vien savā starpā.

Vīriešu konkurencē šogad “Credit24” Meistarlīgā piedalās desmit komandas – piecas no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, “Saaremaa”, Tallinas “Selver” un “TalTech”), četras no Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava”), un dalībnieku vidū atkal ir Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.

Šī gada marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par