Šabala gūst vārtus Polijas čempionātā; Maksimenko neizšķirts Slovēnijā

04/11/2018 19:54
sabala, sportazinas

Svētdien ar gūtiem vārtiem Polijas futbola čempionātā izcēlās Valērijs Šabala. Tikmēr neizšķirtu piedzīvoja Vitālija Maksimenko pārstāvētais klubs Slovēnijā.

Šabalas pārstāvētā Belsko-Bjalas “Podbeskidzie” vienība Polijas 1. līgā ar 3:0 pārspēja Gloguvas “Chrobry” komandu. Šabala pēc stūra sitiena guva vārtus spēles 20. minūtē. Latvietis tika nomainīts mača 84. minūtē.

“Podbeskidzie” Polijas 1. līgā izcīnīja trešo uzvaru četrās spēlēs un ar 26 punktiem 17 mačos pašlaik atrodas turnīra tabulas piektajā vietā.

Šabala 16 aizvadītajos mačos guvis astoņus vārtus, kas ļauj viņam atrasties turnīra rezultatīvāko spēlētāju tabulas vadībā.

Tikmēr Slovēnijas futbola čempionātā neizšķirtu piedzīvoja Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija”, kas savā laukumā nospēlēja 4:4 ar “Domžale” komandu.Latvietis laukumā pavadīja visu spēli.

“Olimpija” pašlaik ar 29 punktiem 15 mačos ir turnīra vicelīdere, par četriem punktiem atpaliekot no “Maribor” komandas.

Šveices čempionātā rezervē palika Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” izbraukumā ar 5:2 pārspēja “Lurzern” komandu. Tikmēr Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 0:1 piekāpās “St. Gallen” futbolistiem. Uldriķis palika ārpus komandas pieteikuma.