Šabala un Kļuškins sasniedz Lietuvas kausa ceturtdaļfinālu

15/07/2020 23:44

Latvijas futbolistu Valērija Šabalas un Gļeba Kļuškina pārstāvētā Marijampoles “Sūduva” trešdien sasniedza Lietuvas kausa ceturtdaļfinālu.

Astotdaļfinālā “Sūduva” ar rezultātu 3:0 (1:0) pārspēja pirmās līgas komandu Kretingas “Minija”.

Kļuškins un Šabala spēli sāka sākumsastāvā. Pirmā puslaika otrajā pusē Šabalam bija iespēja kļūt par viesu pirmo vārtu guvēju, taču pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos.

Marijampoles komandā vārtus guva Ivans Hladīks, Daniels Ofenbahers un Josips Tadičs.

A līgas komandas Lietuvas kausa izcīņā iesaistījās no trešās kārtas jeb astotdaļfināla. “Sūduva” ir trīskārtēja šīs trofejas ieguvēja, iepriekšējo reizi uzvarot pērn.

Polija

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases sezonas priekšpēdējā mačā.

“Lechia” mājās nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar titulu nodrošinājušo Varšavas “Legia”, taču ar to bija gana, lai turnīra tabulā pakāptos uz piekto vietu.

Tobers otro spēli pēc kārtas nebija pieteikumā, bet pirms tam viņš trīs dueļus spēlēja no zvana līdz zvanam.

Gdaņskas komanda ar 53 punktiem 36 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Pirmais četrinieks ir punkta attālumā, bet līdz trijniekam ir septiņi punkti, tāpēc caur ekstraklasi neizdosies kvalificēties Eirokausiem. Pēdējā kārtā “Lechia” tiksies ar Vroclavas “Šlask”, kas šobrīd ir ceturtajā pozīcijā.

Par vietu UEFA Eiropas līgā Gdaņskas futbolisti varēs pacīnīties 24.jūlijā, kad Polijas kausa finālā mēros spēkus ar Krakovas “Cracovia”.

Jau ziņots, ka otrdien Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” savā laukumā ar 1:2 piekāpās Zabžes “Gornik”. Gdiņas vienība jau pirms šīs spēles bija zaudējusi vietu ekstraklasē.

Norvēģija

Tāpat trešdien ārpus pieteikuma palika pussargs Jānis Ikaunieks, kura pārstāvētā Drammenes “Stromsgodset” Norvēģijas čempionāta mačā mājās ar 2:1 (0:0) apspēlēja “Mjondalen”. Ikaunieka spēles dalībnieku sarakstā nebija pirmo reizi sezonā.

“Stromsgodset” ar 12 punktiem astoņās spēlēs ieņem sesto vietu.