Šabalam divi vārti septiņu minūšu laikā un uzvara Polijā, Karašauskam un Ikauniekam zaudējumi

30/09/2018 21:19

Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala svētdien guva divus vārtus Polijas otrās līgas mačā, kurā viņa pārstāvētā Belsko-bjalas “Podbeskidzie” sagrāva Suvalku “Wigry”.

Šabalas pārstāvētā vienība Polijas otrās līgas ietvaros ar 5:0 sagrāva Suvalku “Wigry”. Šabala devās laukumā jau no pirmās minūtes, guva divus vārtus un nopelnīja dzelteno kartīti.

Kazahstānas premjerlīgas mačā latviešu uzbrucēja Artūra Karašauska pārstāvētā Uraļskas “FK Akzhayik” ar 0:1 atzina Karagandas “FC Shakhter” pārākumu. Karašausks laukumā devās uz maiņu spēles 54. minūtē.

Tikmēr Šveices superlīgas spēlē savā starpā tikās vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “FC Zurich” un aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax”. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0. Vaņins šodien bija rezerves vārtsargs, taču Ošs nebija pieteikts spēlei.

Citā Šveices superlīgas mačā Roberta Uldriķa pārstāvētā “FC Sion” ar 3:1 pārspēja “FC Luzern”. Uldriķis spēlei bija pieteikts, taču laukumā nedevās.

Uzbrucēja Dāvja Ikaunieka pārstāvētā Jablonecas “Baumit” Čehijas augstākās līgas spēlē spēja atspēlēties un ar 2:1 uzvarēt “FC Teplice” klubu. Latviešu uzbrucējs devās laukumā uz maiņu spēles 65. minūtē.

Slovākijas augstākās līgas spēlē latvieša Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ļubļanas “NK Olimpija” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “Krsko Posavlje” komandu. Maksimenko bija spēles pieteikumā, taču laukumā šodien nedevās.

Savukārt Krievijas futbola otrajā līgā pussarga Vladislava Soloveičika pārstāvētā Sanktpēterburgas “Zenit 2” piedzīvoja sakāvi ar 0:1 pret “Nizhny Novgorod” komandu. Latvietis šoreiz mačam netika pieteikts.

Jaunā pussarga Jāņa Grīnberga pārstāvētā “Schalke 04 2” pēc spēka piektajā spēcīgākajā Vācijas līgā ar 4:0 pieveica “FC Brunninghausen” klubu.