Šabalas un Kļuškina komanda zaudē Lietuvas kausa finālā

24/10/2020 17:57
Sūduva

Sestdien Lietuvas kausa finālā Marijampoles “Sūduva” bez Valērija Šabalas un Gļeba Kļuškina laukumā zaudēja pēcspēles sitienos.

“Sūduva” viesos ar 1:1 (1:1, 0:0, 5:6 pēcspēles sitienos) zaudēja “Panevežys” vienībai.

Valērijs Šabala nebija spēles pieteikumā, bet Gļebs Kļuškins spēli aizvadīja uz rezervistu soliņa.

Mājiniekus 25.minūtē vadībā izvirzīja Ernests Veļulis, bet izlīdzinājumu jau minūti vēlāk ar 11 metru soda sitienu panāca Oliveira Renans.

Līdz pat pagarinājuma beigām vārti vairs netika gūti, uzvarētāju noskaidrojot 11 metru sitienu sērijā. Tajā uzvarētājs izšķīrās sestajā sērijā, kad bumbu vārtos nedabūja viesi, bet Panevēžas futbolisti savu iespēju garām nelaida, svinot uzvaru.

A līgas komandas Lietuvas kausa izcīņā iesaistījās no trešās kārtas jeb astotdaļfināla. Tajā Marijampoles komanda ar 3:0 viesos pārspēja Kretingas “Minija”, ceturtdaļfinālā ar tādu pašu rezultātu izbraukumā pārspēja Viļņas “Vytis”, bet pusfinālā arī viesos ar 2:1 pagarinājumā apspēlēja Viļņas “Žalgiris” vienību.

“Sūduva” ir trīskārtēja šīs trofejas ieguvēja, iepriekšējo reizi uzvarot pērn.