“Sabres” aizmaina aizsardzības balstu Ristolainenu un iegūst augstu drafta izvēli

23/07/2021 21:34

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” vērienīgā maiņas darījumā uz Filadelfijas “Flyers” aizmainījusi aizsardzības balstu Rasmusu Ristolainenu, pretī iegūstot aizsargu Robertu Hāgu, šī gada drafta pirmās kārtas izvēli, kā arī otrās kārtas izvēli 2023. gada draftā.

“Sabres”, kura šonakt NHL draftā varēs izraudzīties spēlētāju ar pirmo kārtas numuru, maiņas darījumā saņēmusi “Flyers” 14. izvēli. Sagaidāms, ka Bufalo bez pārsteigumiem izraudzīsies Ovenu Paueru, kurš šogad Rīgā pasaules čempionātā kopā ar Kanādas izlasi kļuva par turnīra uzvarētāju. Nav gan zināms, ko Bufalo noskatījusi ar 14. numuru.

26 gadus vecais zviedru aizsargs Ristolainens līdz šim visu savu karjeru pavadīja Bufalo, kas viņu 2013. gada NHL draftā izvēlējās ar astoto numuru. Viņš aizvadītajās sezonās bija vienības aizsardzības balsts, kurš kopumā 542 NHL spēlēs iekrājis 245 (46+199) punktus. Pagājušajā sezonā Ristolainens bija kapteiņa asistents, kā arī sestais rezultatīvākais “Sabres” hokejists (18 punkti) un otrs rezultatīvākais aizsargs aiz Rasmusa Dalina (23 punkti).

Tikmēr  26 gadus vecais Ristolainena tautietis Hāgs tika izvēlēts NHL draftā tajā pašā gadā, kad Ristolainens, taču ar zemāku – 41. numuru. Arī viņš visu NHL karjeru pavadījis vienā klubā, kopumā 236 mačos sakrājot 47 (13+34) punktus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….