“Sabres” apskatnieks skaidro, kāpēc Girgensonam vajadzētu palikt Bufalo

18/04/2023 20:13
Nokopēts
Zemgus Girgensons

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Metjū Fērbērns savā publikācijā raudzījās uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” nākotni, kā arī pauda savas domas par Zemgus Girgensona un Kaila Okposo atgriešanu sastāvā.

“Sabres” aizvadītajā sezonā jau 12. gadu pēc kārtas neiekļuva izslēgšanas spēlēs, un starpsezonā klubu sagaida vairāki lēmumi. Viens no tiem būs abu pieredzējušo spēlētāju atgriešana, jo gan komandas kapteinis Okposo, gan viņa asistents Girgensons kļūs par neierobežoti brīvajiem aģentiem, kas nozīmē, ka viņiem piedāvājumus varēs izteikt jebkura NHL vienība.

“Kails Okposo un Zemgus Girgensons ir neierobežoti brīvie aģenti. Komandas kapteinis Okposo un viņa asistents Girgensons ienesa nepieciešamo pieredzi, kā arī apliecināja savu līderu statusu vienā no jaunākajām NHL komandām. Pat ja citi spēlētāji ir kļuvuši skaļāki, Okposo un Girgensons šajā ģērbtuvē joprojām saglabā svarīgas lomas. Viņi ir arī vieni no uzticamākajiem aizsardzības spēlētājiem komandā,” uzbrucējus vērtēja apskatnieks.

“Ja Okposo vēlas turpināt karjeru, “Sabres” komandai abpusēji pateicīgā darījumā būtu lietderīgi viņu atgriezt. Tā kā komanda nākamo sezonu uzsāks ar vēl lielākām cerībām, viņa balss ģērbtuvē būtu tiešām vērtīga. Arī Girgensons ar līdzīgiem nosacījumiem varētu palikt, jo viņš būtu noderīgs spēlētājs komandai gan laukumā, gan ārpus tā. Ja Okposo vai Girgensons, vai arī viņi abi neatgriezīsies, tad “Sabres” trešā un ceturtā maiņa būs jāveido pavisam no jauna. Kluba vadībai būs jāpiesaista veterāni, kas spēlē pavisam citādāku hokeju nekā vadošie uzbrucēju virknējumi, taču tas varētu būt sarežģīti –  lai gan pēc šādas sezonas vajadzētu būt vieglāk piesaistīt hokejistus spēlēšanai Bufalo, komandai vēl ir jāstrādā, lai kļūtu par brīvo aģentu galamērķi,” uzskata Fērbērns.

Girgensons šajā sezonā “Sabres” rindās aizvadīja 80 mačus, kuros tika pie desmit vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, kamēr viņa maiņas biedrs Okposo 75 spēlēs sakrāja 28 (11+17) punktus.

Brīnums, kas nesanāca – “Sabres” veic lēcienu, bet līdz “play-off” neaizsniedzas

Girgensons: Karjeras noslēgšana? Man ir 29 gadi

 

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
2.45
3.2
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām