“Sabres” arī ar trešo mēģinājumu nespēj pieveikt “Capitals”, Dalasa iznīcina “Predators” (VIDEO)

23/01/2021 08:56
Dalasas Stars

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās astoņas spēles. Kārtējo neveiksmi piedzīvoja Bufalo “Sabres”, pēcspēles metienu sērijā zaudējot Vašingtonas “Capitals” ar 3:4.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Ēriks Stāls, uz ko “Capitals” atbildēja ar Niklasa Bekstrema vārtu guvumu. Otrajā trešdaļā Vašingtonas vienība divas reizes izvirzījās vadībā, savukārt Bufalo komanda abos gadījumos spēja panākt izlīdzinājumu. Pamatlaiks noslēdzās ar 3:3, papildlaikā vārti netika gūti, savukārt pēcspēles metienu sērijā pārāki izrādījās Vašingtonas hokejisti.

Šī bija trešā spēle starp “Capitals” un “Sabres” šosezon, visās trīs no tām uzvaru svinēja 2018. gada Stenlija kausa ieguvēja Vašingtona.

Tikmēr 2020. gada Stenlija kausa fināliste Dalasas “Stars” ar 7:0 sagrāva Nešvilas “Predators”. Spēles liktenis tika izšķirts otrajā periodā, kad zvaigznes pretinieku vārtos iemeta piecas ripas. Jāatzīmē, ka tikai vieni vārti tika gūti vienādos sastāvos – “Stars” uzstādīja kluba rekordu, vienā spēlē iemetot piecus golus vairākumā, savukārt vēl vieni vārti tika gūti mazākumā.

Fantastisku sniegumu rādīja veterāns Džo Pavelski, kuram 2+2, tāpat divi vārti Aleksandra Radulova kontā, viņam arī viena piespēle. Savukārt trīs piespēles aizsargam Džonam Klinbergam.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī ar vārtu guvumu atzīmējās Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot komandai tikt pie panākuma pēcspēles metienu sērijā pār Ņujorkas “Rangers” ar 4:3.