“Sabres” atkārto NHL zaudējumu sērijas rekordu, nākamajā mačā tas var tikt labots (VIDEO)

30/03/2021 11:28
Bufalo

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī izsēja trīs vārtu pārsvaru un ar rezultātu 3:4 papildlaikā savā laukumā piekāpās Filadelfijas “Flyers”.  “Sabres” nav spējusi uzvarēt jau 18 spēlēs pēc kārtas, pēdējo reizi gūstot panākumu naktī uz 24.februāri, kad ar 4:1 tika uzvarēta Ņūdžersijas “Devils” vienība. 15 no šiem mačiem Bufalo komanda zaudējusi pamatlaikā.

“Sabres” pret “Flyers” pēc otrā perioda bija vadībā ar 3:0, pateicoties Henri Jokiharju, Kodija Īkina un Brendona Montūra precīzajiem raidījumiem, tomēr pēdējā trešdaļā Kevins Heiss, Klods Žirū un Šons Kuturjē kaldināja “Flyers” atspēlēšanos (3:3), bet papildlaikā viesiem uzvaru izrāva Ivans Provorovs (4:3).

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs 1. aprīlī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika vēlreiz pret “Flyers”. Gadījumā, ja arī šajā spēlē Bufalo piedzīvos zaudējumu, tiks labots NHL  antirekords. Pašreizējais rekords pieder Pitsburgas “Penguins”, kas 2003./2004. gada sezonā, kad savu priekšpēdējo sezonu pasaules spēcīgākajā līgā aizvadīja tolaik 39 gadus vecais leģendārais uzbrucējs Mario Lemjē, cieta 18 neveiksmes pēc kārtas.

Bufalo komandai šosezon nevar palīdzēt Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš ārstē pirms sezonas gūto kājas traumu. Girgensons visu karjeru spēlējis “Sabres” rindās, taču, ielūkojoties vēsturē, nākas secināt, ka pēdējie 10 gadi “Sabres” komandai ir neveiksmīgākie kluba pastāvēšanas vēsturē.

Citā mačā Pitsburgas “Penguins”, spēlējot bez Teodora Bļugera, ar 2:1 pārspēja Ņujorkas “Islanders”, uzvarētājiem vārtus gūstot Entonijam Andželo un Džeredam Makanam. Vēl Edmontonas “Oilers” ar 3:2 pārspēja Toronto “Maple Leafs”, bet, pateicoties Keila Makara trīs rezultatīvām piespēlēm, Kolorādo “Avalanche” ar 5:2 apspēlēja Anaheimas “Ducks”. Uzvaru svinēja arī Vegasas “Golden Knights” (4:1 pret Losandželosas “Kings”), bet Kalgari “Flames” ar 1:5 piekāpās Vinipegas “Jets”.