“Sabres” bez Girgensona negūst vārtus pret “Red Wings” (VIDEO)

16/01/2022 09:22
Bufalo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Bufalo “Sabres” ar rezultātu 0:4 piekāpās Detroitas “Red Wings”. Bufalo vienībai šoreiz nepalīdzēja latvietis Zemgus Girgensons, kurš nevarēja spēlēt ilgstošas traumas dēļ.

“Red Wings” jau pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru, kad skaitliskos vairākumus realizēja Tailers Bertuci un Robijs Fabrī. Otrajā trešdaļā abām komandām vārtus gūt neizdevās, bet noslēdzošajās 20 minūtēs vēl divus vārtus iemeta Detroitas vienības hokejisti Lukass Reimonds un Maikls Rasmusens. “Red Wings” vārtsargs Alekss Nedeļkovičs atvairīja visus 22 pretinieku metienus.

Citā duelī Otavas “Senators” ar rezultātu 6:4 pārspēja Edmontonas “Oilers”, sagādājot pretiniekiem sesto zaudējumu pēc kārtas. Pēc pirmajiem diviem periodiem “Oilers” atradās vadībā ar 3:1, bet trešajā periodā “Senators” iemeta piecus vārtus, kas nodrošināja panākumu. Uzvarētāju rindās divas ripas pretinieku vārtus raidīja Džošs Noriss, bet pa reizei to izdarīja Artjoms Zubs, Alekss Formentons, Zakarijs Senfords un Adams Goudets. Tikmēr “Oilers” labā vārtus guva Darnels Nērss, Zeks Kasians, Kailers Jamamoto un Brendans Perlini.

Vēl vienā rezultatīvā cīņā Toronto “Maple Leafs” ar rezultātu 6:5 apspēlēja Sentluisas “Blues”. Kanādas vienībā savu gūto vārtu kontu papildināja Mičs Marners, Ostons Metjūzs, Maikls Buntings, Timotijs Liljegrens, Džons Tavaress un Ivans Mikhejevs. Savukārt “Blues” rindās divreiz atzīmējas Raiens O’Railijs, bet pa reizei to izdarīja Niko Mikola, Roberts Tomass un Brendons Sāds.

Vakar vakarā pie panākumiem tika Bostonas “Bruins” (4:3 papildlaikā pret Nešvilas “Predators”), Karolīnas “Hurricanes” (4:1 pret Vankūveras “Canucks”) un Vašingtonas “Capitals” (2:0 pret Ņujorkas “Islanders”). Tikmēr naktī uzvaras ieguva Ņujorkas “Rangers” (3:2 pret Filadelfijas “Flyers”), Tampabejas “Lightning” (3:2 pret Dalasas “Stars”), Čikāgas “Blackhawks” (3:0 pret Anaheimas “Ducks”), Kolorādo “Avalanche” (5:0 pret Arizonas “Coyotes”) un Losandželosas “Kings” (3:1 pret Sietlas “Kraken”).