“Sabres” cieš 32. zaudējumu, “Lightning” piedzīvo sagrāvi Nešvilā (VIDEO)

14/04/2021 09:09
Bufalo Sabres

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās sešas spēles. Jau 32. zaudējumu šosezon piedzīvoja savainotā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kura pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 atzina Bostonas “Bruins” pārākumu.

Jau otrajā minūtē Kolins Millers izvirzīja “Sabres” vadībā. Līdz pirmajam pārtraukumam Davids Krejči panāca izlīdzinājumu, savukārt otrajā periodā Kreigs Smits panāca 1:2. Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas “Sabres” aizsargs Rasmuss Dalins izlīdzināja rezultātu, savukārt pēcspēles metienu sērija noslēdzās visai ātri, Bostonas klubam iemetot divus bullīšus no diviem.

Vašingtonas “Capitals” ar 6:1 sagrāva Filadelfijas “Flyers”. Galvenie notikumi norisinājās pirmajā periodā, pēc kura klubs no ASV galvaspilsētas bija vadībā ar 4:1. Otrajā trešdaļā pirmos vārtus jaunajā komandā guva Entonijs Manta, kuru “Capitals” maiņas darījuma rezultātā ieguva no Detroitas “Red Wings”, savukārt trešajā trešdaļā punktu pielika Aleksandrs Ovečkins. Tagad krievu zvaigzni no piektās vietas NHL visu laiko labāko snaiperu sarakstā šķir vien trīs vārtu guvumi.

Viena no NHL stiprākajām vienībām Tampabejas “Lightning” cieta sagrāvi pret Nešvilas “Predators” ar 2:7, lai arī spēles laikā Stenlija kausa ieguvēja izdarīja par vienu metienu vairāk. Lielisku maču uzvarētāju rindās aizvadīja Viktors Arvidsons, kuram divi vārti, viena piespēle un pozitīva lietderība +4. Neveiksmīgu maču nospēlēja “Lightning” vārtsargs Kertiss Makelini, kurš atvairīja vien 15 no 22 metieniem.

Citos mačos Ņujorkas “Rangers” ar 3:0 pārspēja Ņūdžersijas “Devils”, Kalgari “Flames” papildlaikā svinēja uzvaru pār Toronto “Maple Leafs” ar 3:2, bet Floridas “Panthers” ar identisku rezultātu overtaimā apspēlēja Dalasas “Stars”.