“Sabres” ģenerālmenedžeris stāsta par plāniem, bet Girgensonu nemin

Džeisons Boterils, sportazinas.com
"Sabres" ģenerālmenedžeris Džeisons Boterils

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo „Sabres” ģenerālmenedžeris Džeisons Boterils pastāstīja par komandas plāniem uz nākamo sezonu, tiesa, nepieminot konkrētus uzvārdus.

Piektdien tika parakstīts astoņu gadu un 72 miljonu dolāru vērts līgums ar Džefu Skineru. „Mēs noteikti būsim aktīvi sarunās ar brīvajiem aģentiem”, saka Boterils. „Mūsu lielākas mērķis tieši brīvo aģentu tirgū bija Skiners, un mēs viņu parakstījām. Skatīsimies, kas vēl var palīdzēt komandai. Domāju, ka brīžiem pastiprināt „Sabres” ir vieglāk ar maiņas darījumu palīdzību.”

Turpinot tēmu par Skineru, darījuma aprakstīšanai Bufalo ģenerālmenedžeris izmantoja vārdu pateicīgs (grateful). „Esmu pateicīgs maniem aģentiem par darbu, ko viņi ir paveikuši šajās pārrunās. Esmu pateicīgs „Sabres” par uzticību un iespēju atrasties šajā vietā.”

Iepriekšējās sezonā Bufalo hokejisti iemeta 221 vārtus 82 spēlēs, kas ir 23. rezultāts līgā, kā arī ielaida 268 vārtus – 24. rādītājs. „Ir daudzas lietas, kurās mums jākļūst labākiem. Daudz esam runājuši par uzbrukuma pastiprināšanu, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc esam parakstījuši Skineru.”

„Sabres” finišēja 13. vietā Austrumu konferencē, un pēc sezonas galvenais treneris Fils Hauslijs tika atlaists, bet viņa vietā nozīmēja Ralfu Krīgeru. „Uzskatu, ka ar to sastāvu, kas mums tagad ir, un ar jaunu spēlētāju potenciālu mēs varam būt konkurētspējīgi arī ilgtermiņā. Būs interesanti paskatīties, kā Krīgers palīdzēs mums sasniegt nākamo līmeni.”

Šovasar Girgensonam beidzās divu gadu līgums ar „Sabres”, un pārrunas par jauno vienošanos ir viens no iemesliem, kāpēc uzbrucējs nepiedalījās pasaules čempionātā. Šobrīd latvietis ir ierobežoti brīvs aģents. Katrā no iepriekšējām divām sezonām Girgensons nopelnīja pa 1,6 miljoniem ASV dolāru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par